Господар Кремля Володимир Путін найбільше на світі боїться, що на нього здійснять замах, а тому і поводить себе так, як свого часу робив інший диктатор - Йосип Сталін. Хоча багато істориків дотримуються версії, що на головного ката 20 століття не раз скоювали замах, та й відійшов він у інший світ не без допомоги наближених.

Про головний страх Путіна в ефірі каналу NewsOne розповів Євген Чичваркін - російський бізнесмен, який проживає у Великобританії. Він вважає, що президент Росії пам'ятає про долю Сталіна і дуже боїться повторення, а тому всюди їздить тільки на своїх авто, зі своєю їжею, своїми кухарями і так далі. Все це говорить про величезний страх, який вже давно перетворився на параною.

"Ну видно ж по фотографіях. Він сам живцем піде в театр, куди незрозуміло хто прийшов? Він хоче бути Сталіним, а не Лінкольном", - підсумував Чичваркін. (16-го президента Сполучених Штатів Авраама Лнкольна застрелили в театрі в квітні 1865 року - ред.).

Євген Чичваркін навів приклади подібності Путіна і Сталіна


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, як дивно повів себе Володимир Путін в ліфті з європейськими політиками.

Популярні новини зараз

Під Києвом загадково зник молодий хлопець, святкували День народження - "Телефон знайшли у лісі"

Олег Винник показав фінал "Маски" до виходу в ефір: "Станете свідками"

Пономарьов "повернувся до життя", фанати видихнули з полегшенням - "Бережіть себе!"

"Холостяк" Заливако вперше побачить дівчат без тонни макіяжу: "Я офігів!"

Показати ще