У суспільстві витає досить багато недостовірної інформації про таке страшне захворювання, як рак молочної залози. Медики розповіли, в які твердження про злоякісну пухлину в грудях не потрібно вірити.

Для того, щоб люди могли не обманювались і ближче познайомитися з правдою про онкологію, лікарі назвали 7 найпоширеніших міфів, пише Сlutch.

1. Бюстгальтер з кісточками провокує розвиток злоякісного новоутворення. Вчені давно вже спростували це твердження. Дизайн, тканина, наповнювач в чашечках і інші частини бюстгальтера не здатні вплинути на здоров'я молочних залоз.

2. Ті, у кого великі груди, більше за інших ризикують захворіти на рак. Тут люди теж помиляються. Онкологи відзначають, що розмір і форма грудей не має відношення до раку молочних залоз.

3. Перша ознака раку грудей - опуклість, що утворилася через зростання пухлини. Насправді це не так, насамперед з'являються інші симптоми, а вже потім людина може помітити як виросла злоякісна пухлина. Найчастіше на шкірі молочних залоз з'являються висипання, ущільнення, різного роду подразнення і так далі.

4. Маммограмма 1 раз в рік подвоює шанси на розвиток пухлини, тому що молочні залози піддаються опроміненню. Медики абсолютно не згодні з цим твердженням, навпаки, мамографія дозволяє вчасно діагностувати рак і вчасно починати з ним боротися.

5. Після мастектомії рак грудей не розвивається. На жаль, і це неправда. У медичній практиці були випадки, коли після мастектомії жінки знову захворювали на рак грудей. Тоді пухлина виростала на місці шраму від попередньої операції.

6. Якщо виросла пухлина в грудях, то у вас точно рак. Насправді, все не так страшно і більше 80% жінок, які звернулися за допомогою до лікаря зі скаргами на ущільнення в грудях, були здивовані тим, що у них доброякісні утворення, які не так загрожують життю і здоров'ю, як злоякісні.

7.Силіконові імплантати - упервнений шлях до раку. Насправді, онкологи впевнені, що власниці натуральних грудей та "силіконових" мають ідентичні шанси на те, щоб захворіти на рак молочної залози.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" розповідав про звичайні продукти, які можуть запобігти появі ракових клітин.

Популярні новини зараз

Рідка каша, а зверху плаває шматок помідорини: показали реальне меню у військових їдальнях

Подружка Олени Кравець Ірина Сопонару оголила груди заради "Кварталу 95": "Домалювали?"

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще