Випробування нових розробок українських ракет показали їх ефективність і високу точність.

Про це повідомив секретар РНБО Олександр Турчинов, передає прес-служба відомства. Він зазначив, що випробування нового озброєння завершилася успішно. В ході нього перевірили роботу системи управління ракетами під час наведення та ураження цілей на підвищеній дальності.

Всі цілі, за словами Турчинова, були знищені. Він уточнив, що зона ураження становить 300 метрів, а відстань від точки прицілювання до місця попадання становило всього близько 17 метрів.

Турчинов додав, що випробування повинні були перевірити бойову частину озброєння та ефективність ураження. Всі компоненти ракети повністю виготовлені на українських підприємствах. Вона призначена для ураження цілей різного класу.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, в Одеській області успішно випробували нову українську ракету. На полігоні був присутній президент України Петро Порошенко.

Популярні новини зараз
В Україні готують масштабну індексацію пенсій: на скільки підвищаться виплати Мобілізованим доведеться розкошелитися: чим забезпечить держава, а що треба купувати Один клік і грошей немає: ПриватБанк попередив про нову загрозу Нові правила зняття готівки: ПриватБанк повідомив про обмеження
Показати ще