Цивілізовані країни в усьому світі мають об'єднатися проти Росії. Лише так можна здобути перемогу над агресором.

Таку думку висловив у День пам'яті жертв депортації кримських татар, що відзначається 18 травня, секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов.

За його словами, Кремль зараз повторює в Криму сценарій 70-річної давнини, коли тоталітарний сталінський режим виселив з рідної землі близько 200 тисяч кримських татар і відправив на заслання.

"Путінська Росія, анексувавши півострів, намагається знищити національну свідомість, історичну пам'ять, культурні традиції та гідність кримських татар. Всі прояви непокори та несприйняття анексії жорстко придушуються, активістів арештовують та засуджують за надуманими звинуваченнями. Переслідування корінного народу, заборона росіянами діяльності Меджлісу, який не пішов на співпрацю з окупантами, створення атмосфери страху, репресії, перетворення півострова на військову базу, - ось далеко не повний перелік наслідків окупації Криму Росією", - наголосив Турчинов.

На думку секретаря РНБО, світ має виступити проти режиму Путіна єдиним фронтом.

Популярні новини зараз

Вчені знайшли заморожену мумію з туберкульозом: 500 років у льоду

Під Львовом Daewoo і ВАЗ зіткнулися на шаленій швидкості, в салоні - четверо дітей: шок і сльози

Згинь, нечиста сило! Потужна молитва проти зла порятує весь рід

Показати ще

"Агресори у всі часи розуміли лише силу, тому відповідь може бути лише одна - сильна консолідована позиція всіх цивілізованих країн проти агресивних проявів зовнішньої політики РФ. Груба жорстока сила ніколи не переможе правду та справедливість", - підкреслив Турчинов.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", по всій Україні оголосили хвилину мовчання.