Американська компанія Best Western Hotels & Resorts, остання західна мережа готелів в Криму, пішла з окупованого півострова в результаті дії санкцій.

Про це повідомляє Reuters зі слів працівників готелю в Севастополі.

"The Best Western Sevastopol Hotel", будівля радянської епохи на пристані в порту Севастополя, була однією з небагатьох ознак присутності міжнародного бізнесу, що залишилася після анексії 2014 року. Інші великі бренди, серед яких Mcdonald's Corp і Radisson Hotels, вже пішли з Криму. Готель продовжує працювати, однак вже не під брендом Best Western hotel, на сайтах бронювання житла він називається "Sevastopol Hotel and Spa", - повідомляють працівники готелю.

Догляд з Криму Best Western говорить про те, що навіть через чотири роки після введення санкцій США і ЄС західні інвестори досі працювали в Криму, однак тепер змушені покинути півострів. Санкції передбачають заборону на інвестиції в Крим, заборона бізнес-операцій з фігурантами чорних списків і заборона західним компаніям проводити кошти через кримські банки.

Популярні новини зараз

Дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова без вагітного живота здивувала усіх: "Легше нам"

Лілія Ребрик запропонувала ідеальний спосіб пережити аномальну спеку: "Літо покаже, хто ростив ляшки..."

Дружина Віктора Павліка вперше вийшла в світ з сином: "Найстрашніший момент"

Таїсія Повалій повернулася з Росії до України і поділилася враженнями: "Ми тут подихаємо"

Показати ще

Гендиректор компанії Best Western Hotels & Resorts, чий офіс розташований у Феніксі, Арізона, відмовився коментувати ситуацію. Втім, корпорація не володіє мережею готелями одноосібно, а має франчайзингову систему, за якої власники або оператори готелів платять за використання бренду, маркетинг і службу підтримки. За даними працівників готелю, франчайзингова угода севастопольського готелю з американською компанією завершилася у жовтні минулого року через санкції.

Оператор готелю в Севастополі - компанія Sevastopol Investment Group Ltd, зареєстрована на Сейшельських островах.

Нагадаємо, в Алушті (анексирований Росією Крим) з'явилися образливі написи на адресу президента РФ Володимира Путіна.

Як повідомляв Знай.ua, екологічний стан в окупованому Криму є катастрофічним, адже велика частина півострова знищена посухою через нестачу води, а на відновлення екосистеми знадобиться мінімум 10 років.

Також Знай.ua писав, в 2018 році люди почали масово виїжджати з Криму. Анексирований півострів покинуло в 4 рази більше людей, ніж у минулому році.