В Алушті (анексувати Росією Крим) з'явилися образливі написи на адресу президента РФ Володимира Путіна.

Про це свідчить фото, розміщене на сторінці "Красуня Кримська" в Twitter.

"Наші люди скрізь. Алушта", - йдеться в підписі до знімка.

Раніше повідомлялося, що росіяни самі не вірять в те, що Крим - частина Росії. Зайвим підтвердженням цього стало те, як наспіх в Совфед (російський "рада федерації") створили нову хресну дату в календарі на честь входження Криму до Росії в 1783 році.

Популярні новини зараз
У "Нафтогазі" звернулися до споживачів: хто платитиме менше Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою
Показати ще

Буквально кожен рік Кремль шукає якісь нові і нові приводи, щоб "прив'язати" Крим до Росії. Після встановлення цілого ряду пам'яток прийшов час для пам'ятних дат, якими росіяни самі собі намагаються довести, що Крим - російський.

Про це в своїй статті пише український журналіст Віталій Портников.

У Сімферополі окупанти встановили пам'ятник імператриці Катерині II.

За його словами, росіяни завжди вдавалися до шахрайства і не перший раз переписують історію. Тепер вони згадали дату ще катерининських часів, з якої вдало можна пов'язати путінську анексію.

Віталій Портников зазначає, як в 1783 році, так і в 2014-му росіяни вчинили як справжні шахраї, які спочатку силою, а потім хитрістю приєднали до себе територію. Спочатку без всяких питань відібрали частину території в Османській імперії, а потім і в Україні.

"За великим рахунком, в підході до анексії Криму імператриця Катерина не сильно відрізнялася від "царя" Володимира", - зазначає Портников.

"І в 1783 році, і в 2014 році було виявлено очевидне шахрайство на найвищому державному рівні. Обидва рази на волю кримчан не зважили. У 1783-му проголошення кримської незалежності під російським заступництвом призвело до низки повстань, років нестабільності і репресій. У 2014 -м Крим, на території якого імітували "референдум", знову опинився в окремій правовою - навіть у порівнянні із самою Росією - зоні ", - пише журналіст.

Публіцист зазначає, що в 1783 році було набагато простіше насильно змусити світ визнати анексію Криму. Тому зараз російським депутатам доводиться зміщувати акцент з 2014 року на 1783 рік, коли окупація була "нормою" міжнародного права.

"Саме тому в Росії все частіше і частіше святкують дати, які припадають на далеке минуле, коли не було ніяких Рад Безпеки ООН і все вирішувалося війною і геноцидом", - пише Портников.

Нагадаємо, екологічний стан в окупованому Криму є катастрофічним, адже велика частина півострова знищена посухою через нестачу води, а на відновлення екосистеми знадобиться мінімум років 10.

Як повідомляв Знай.ua, анексувати півострів покинуло в 4 рази більше людей, ніж в минулому році.

Також Знай.ua писав, в анексованому Криму ввели жорсткі правила на користування питною водою.