Українцям у Польщі пропонують керівні посади, однак це підставні вакансії.

Останнім часом почастішали звернення до юрканцелярій польських підприємців. "Кидали" не можуть домогтися повернення боргів від фірм, які нібито очолюють громадяни України. Про це повідомляє портал ubr.ua.

За інформацією "Dziennik Gazeta Prawna", це новою вид шахрайства з залученням українських заробітчан. Таких фейкових керівників поляки називають "стовпами", адже у них в країні немає ніякого майна, більше того, вони активно виїжджають за межі Польщі відразу після призначення на посаду або коли в компанії з'являються проблеми.

Таку схему використовують справжні власники фірм, щоб уникнути відповідальності у разі руйнування. Ще її використовують особи, у яких відсутні злочинні наміри, але є бажання вберегти своє майно від претензій з боку кредиторів, якщо бізнес пішов по похилій.

Популярні новини зараз
Пенсіонери мають довести, що ще живі: у ПФУ дали час до кінця грудні, інакше залишать без грошей Мобілізують через помилку: що треба знати перед візитом до ТЦК В ТЦК поставили крапку у питанні мобілізації 50-річних чоловіків: "Є директива..." Порошенко в Штатах шкодить Україні: дратує республіканців нагадуванням, як «зливав» Трампа на користь Гіларі Клінтон, - експерт
Показати ще

Журналісти відзначають, що поляків важче залучити до фіктивного керівництва, адже вони розуміють відповідальність у разі залучення до злочинної діяльності.

Як повідомляв портал "Знай.uа" згідно з інформацією польських журналістів, українські заробітчани зайняли друге місце по впливу на економіку країни. Лідером списку став прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький. Президент Польщі Анджей Дуда посів лише третю сходинку рейтингу.