Цьогорічній осінній сезон у стінах Верховної Ради гучно проголосили "реформаторським", але що саме криється за цими змінами, які ухвалюють народні обранці і чи не ризикують українці опинитися всі разом у величезній борговій ямі замість очікуваного покращення?

Відповідь на це питання у своєму блозі дає голова громадської організації "Кредитний Майдан" Тетяна Руденко. Вона запевняє: насправді існує кілька реальних загроз для суспільстві, які вже завтра обернуться для нас тотальною бідністю, і це ніякий не жарт.

Зокрема: банківські рахунки, вкладники яких потрапили ще й під приціл колекторів та назавжди можуть забути про свої депозити – гроші просто поступово виводять за межі країни.

Але це, на думку Руденко, далеко не найбільша проблема:

Популярні новини зараз
Чи забере Україна Крим? Тарологиня розповіла, що загрожує Володимиру Зеленському: "Все піде не так, як комусь хочеться" По 4000 гривень щомісяця: хто з українців отримає додаткову фінансову підтримку "ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші
Показати ще

"То ви вважали що це ж не про Вас? Здивую: медична реформа не дасть вам іншого виходу крім брати кредити …бо життя ваших рідних буде під загрозою, підеш на все!…Комунальні тарифи такі що або на вулицю або кредит.., бо на 2000 -5000 гривень, можна тільки щось одне заплатити…Ви хочете щоб ваші діти вчилися в ВУЗах? а гроші маєте? то ж …Щоб не сталося з вами…усі дороги ведуть до банку, по кредит!.. А тут вас вже чекають….з кайданами…", - зазначила вона.

Очільниця ГО нагадала: на розгляд кілька днів тому внесли два законопроекти про банкрутство фізичних осіб, в яких теж чимало підводних каменів – такі документи фактично розв'язують руки фінансовим установам і дозволяють відбирати майно на законних підставах.

"Якщо боржник помре його борг переходить як спадщина дітям! Законопроекти про банкрутство… то ж знайте…країна процвітає звітує влада…Вам залишать 1 труси на 5 років, 1 шкарпетки, 1 ложку і жити ви будете на вулиці…тому що усе ваше стане їхнім… так дійдемо і до торгівлі "людьми", не тільки органами як пропонують колектори (руки банківського беспределу).. Це стосується кожного", - підсумувала Руденко.

Дивіться: державний борг України

Як повідомляв портал "Знай.ua", бідність українців показали у цифрах.