На Львівщині виявили інтернат для дітей з особливими потребами, де умови не просто жахають, навіть страшно явити, що це за життя і чому маленькі українці приречені на пекельні муки, у той час, як чиновники продовжують набивати свої кишені та купатися у розкоші.

Про це повідомляє ТСН.

Діти з Роздільського інтернату живуть у старовинному замку 1681 року, забутому на околицях Львівщини.

Колись тут був жіночий монастир, потім будинок інвалідів. Але інвалідів вивезли ще далі, а сюди, подалі від людських очей, почали звозити цих дітей. Так будувалася радянська система - нормальні люди не повинні були бачити пекло так близько. Колись їх було 140, зараз - тільки 80.

Популярні новини зараз

Потап ошелешив зізнанням про розставання: "Почали знімати рожеві окуляри"

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" в одному ліфчику блиснула своїми булочками: "Відчайдушна домогосподарка"

Тоня Матвієнко показала маленьку копію Мірзояна на тлі річки: татова дочка

Дзідзьо "запанікував" після розлучення зі Slavia: "Де гроші?"

Показати ще

Працівників скоротили, а ті, що залишилися, отримують мізерну зарплату. У психіатричному закладі з вісімдесятьма хворими психіатр працює на півставки до обіду. Є два педагоги, а інших скоротили.

В одній палаті для особливо важких дітей наразі проживає близько десятка маленьких українців.Дехто з них отримує освіту, проте навчаються лише ті , хто на думку керівництва закладу, може вчитися.Інші сидять по кімнатах та можуть дивитися телевізор. Та й то замість мультиків переглядають нецікаві дорослі канали.

В Україні близько 50 таких закладів, в них близько шести тисяч молодих людей до 35 років, третина з яких - діти. Дитячі будинки-інтернати підпорядковуються не освітньому відомству, а Мінсоцполітики, і з часів незалежності все не сильно змінилися.

Інтернат без попередження відвідав уповноважений президента України з прав дітей Микола Кулеба. "Це в'язниця", - сказав він про інтернат, побачивши, як живуть тут діти.

Дивіться: Інтернат на Львівщині викликав шоу не лише у простих українців, а й у представників президента

Як раніше повідомляв "Знай.ua", у Київській області розшукується зниклий Максим Єжовський, 2001 року народження.

Останній раз хлопчика бачили 3 травня в школі-інтернаті "Трипільське навчально-реабілітаційний центр". Дитина має певні проблеми з психікою.