У квітні в Україні стартує процес стягнення заборгованості по заробітній платі за прикладом стягнення заборгованості по аліментах.

Міністр юстиції Павло Петренко заявив, що вже з 2 квітня почнуть стягувати зарплатні борги. Про це пише Рoliteka.

"В рамках вже функціонуючих штабів з 2 квітня ми запускаємо роботу по ще одному напрямку – стягнення заборгованості із зарплати", – зазначив чиновник.

Петренко додав, що в середині місяця Мін’юст відкриє реєстр неплатників зарплат і активізує виконання судових рішень по всій країні за цими напрямками.

"У той же час хочу застерегти тих боржників, які погрожують нашим виконавцям або використовують проти них силу. Про кожний такий випадок будуть повідомлені правоохоронці, і ці справи ми будемо контролювати окремо. Жоден порушник не уникне відповідальності. Ні стан, ні посада, ні соціальний статус не стануть для них індульгенцією", – акцентував міністр.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська змінила образ, "відмовилася" від довгого волосся і карих очей: "Дуже екстравагантно"

Водіям насторожитися: українців на дорогах ловитимуть по-новому, докладний список

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Вагітна Катя Осадча "поховала" зірку "Дизель шоу" Яну Глущенко після ювілею: "Вже щось не так"

Показати ще

Нагадаємо, згідно з офіційною інформацією Держстату, середня номінальна заробітна плата українців в 2,1 рази перевищила рівень мінімальної заробітної плати.

"Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій у січні 2018 року склала 7 711 грн", – зазначили у відомстві.

У той же час відзначається, що в порівнянні з груднем 2017 року, розмір середньої номінальної зарплати зменшився на 12,1%.

Відзначимо, що вже рік, як мінімалка українців зросла вдвічі, а в лютому їх доходи підвищилися ще на 16%, оскільки мінімальна зарплата з січня зросла до 3723 грн.

Однак експерти стверджують, що на рівень життя більшості співвітчизників це мало вплинуло, оскільки одночасно з мінімальною зарплатою піднялися і ціни.

Як повідомляв портал "Знай.ua", міністр юстиції Павло Петренко заявив, що стягувати заборгованості по зарплаті будуть "через формат мобільних груп і штабів, які запрацюють по всій країні".