Хоча більшість офісних співробітників у світі працюють сидячи, фахівці у сурмлять про те, що тривалий час перебування в такому положенні може призвести до серйозних проблем зі спиною. Тому співробітники компанії Apple працюють у вертикальному положенні. Передає Clutch.

Глава компанії Apple Тім Кук в одному з інтерв'ю розповів про те, як величезна корпорація вступила в боротьбу з раком. Виявляється, що в новій штаб-квартир Apple Park, всі співробітники можуть працювати стоячи.

Дослідники не раз говорили про те, що офісні співробітники, які весь день проводять в кріслі, мають велику ймовірність здобути цілий букет хронічних захворювань. Щоб подбати про здоров'я своїх співробітників, компанія закупила столи, на яких є можливість працювати в вертикальному положенні.

Сидяча робота - велика проблема для сучасного суспільства. Офісні працівники проводять цілий день в незручному положенні, від цього страждає весь їхній організм, починаючи з шиї і зору, закінчуючи шлунком.

Популярні новини зараз

Мама Дана Балана заспівала українською після знайомства з Тіною Кароль: ідеальна "свекруха"

"Холостяк" Заливако приголомшив зізнанням поруч з Микитою Добриніним: "У мене як у кота"

Ольга Сумська змінила образ, "відмовилася" від довгого волосся і карих очей: "Дуже екстравагантно"

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", майже неможливо працювати за комп'ютером і при цьому стояти або ходити. Через що багато людей змушені сидіти по 7-10 годин на добу за робочим столом, не маючи можливості здійснювати достатнє фізичне навантаження на своє тіло.

Якщо враховувати той факт, що більшість сучасних чоловіків і жінок водять приватне авто, то шансів бути активним протягом дня у них практично не залишається, так як за кермом і на роботі вони сидять.

Ні для кого не секрет, що малорухливий спосіб життя - це запорука поганого здоров'я і зовнішнього вигляду в цілому. При сидячій роботі сповільнюється обмін речовин, з'являється зайва вага, набряки, атрофуються м'язи, страждає хребет і це тільки частина побічних ефектів, які чекають тих, хто не встає з крісла днями безперервно.

Медики підказали, як знизити шкоду сидячої роботи і не дозволити їй угробити ваше здоров'я:

1. Ранкова зарядка - обов'язкова дія, яке не можна пропускати нікому і незалежно від способу роботи.

2. Йти на роботу пішки - хоч дві зупинки, але на своїх "двох".

3. Кожні півгодини підніматися з місця і зробити пару десятків кроків по кабінету / коридору.

4. Розминати ноги, сидячи за робочим столом.

5. Під час обідньої перерви після їжі вийти на прогулянку навколо будівлі, в якій ви працюєте.

6. Після роботи теж потрібно пройти пішки хоча б пару кілометрів навіть, якщо вам здається, що ви дуже втомилися.

7. Вдома не засиджуйтеся на одному місці, наприклад, перед телевізором.