Компанія Apple подала у патентне бюро на розробку під назвою Managing Real-Time Handwriting Recognition, яка дозволяє розпізнавати написаний на екрані планшета iPad рукописний текст, написаний, зокрема на англійською та китайською мовами, як це робить пакет програм Adobe.

Дана технологія, якщо вона буде реалізована Apple, дозволить розпізнавати текст, написаний як стилусом, так і пальцями, що істотно спростить користування гаджетами, і поліпшить спілкування між людьми.

Раніше повідомлялося, що компанія Google створила кращий в світі планшет, який працює на Chrome OS і перевершує всіх своїх конкурентів. Вартість нового гаджета - $500.

Популярні новини зараз

Лідія Таран вбралася в червоне заради чоловіка: "Щоб всі ахнули!"

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Померла радистка Кет з "Сімнадцяти миттєвостей весни"

Реакція була миттєвою: маленька українка заспівала "солов'їною" посеред торгового центру

Показати ще

Основою новинки став 8-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 845 з тактовою частотою 2,8 ГГц і графікою Adreno 630. Завдяки йому, планшет може працювати на одному заряді при активному екрані більше однієї доби.

Поки Google не повідомляють, чи зможе пристрій підключатися до мережі стільникового оператора LTE 4G або якийсь інший. Зате ми точно знаємо, що в якості ОС використовується Chrome OS. Якщо кратно описувати дану операційну систему, то доречно буде сказати, що це щось середнє між macOS і Linux, але дуже сильно спрощене і адаптоване здебільшого під роботу з інтернетом.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що IT-журналіст Марк Гурман поділився інформацією про те, що у початкового концепту iPhone X був інший вигляд. Про це повідомляють ЗМІ.

Флагман від Apple повинен був отримати оригінальне технічне рішення, але компанія відмовилася від нього. Не виключено, що інновація з'явиться вже в наступних моделях смартфонів.

Під час розробки iPhone X Apple планувала повністю відмовитися від провідної зарядки. Однак на той момент це було неможливо, оскільки бездротове рішення було досить повільним у порівнянні з традиційним. Включення в комплект поставки бездротового зарядного пристрою ще більше збільшило б вартість смартфона.

За чутками, Apple все ж планує поступово відмовитися від всіх роз'ємів і кнопок у майбутніх iPhone. Можливо, незабаром порт Lightning (або USB Type-C, якщо компанія перейде на нього) піде в минуле.

Джоні Айв, головний дизайнер iPhone, раніше наголошував, що хоче бачити смартфон як "єдиний брусок скла". З моменту появи в 2007 році для заряджання і передачі даних в Apple iPhone і iPad використовувався власний оригінальний 30-контактний роз'єм.