Приватний підприємець Вікторія Козак виграла тендер й тепер постачатиме продукти Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Вона зареєструвала свою бізнес-діяльність за вісім днів після оголошення конкурсних торгів, і це її перша перемога.

Про це повідомляють "Наші гроші.Львів". Загальна сума тендера складає 3,8 мільйона, й за ці кошти підприємство має поставити військовій академії 12 тисяч кг замороженої риби. Згідно з договором, вартість одного кілограму тушки сьомги становитиме 378 гривень, філе хека – 137,25 гривні, а філе сьомги – 499 гривень.

Конкурентом на тендері був лише один підприємець - Мирослава Бондарчук. Вона запропонувала товар на тисячу гривень дорожче. Початкові пропозиції підприємців різнились на 18,6 тисячі гривень.

Незважаючи на дуже короткі терміни ведення Козак підприємницької діяльності, вона надала два позитивні відгуки від клієнтів про постачання продуктів. Лише за чотири дні з початку бізнесу, серед яких було два вихідних, вона встигла придбати продукцію, підписати договори і успішно її реалізувати.

Популярні новини зараз
Жінка підхопила смертельну "чорну ногу": просто працювала на городі Українців приголомшили новими цінами на рибу: залишається дивитися на вітрину та облизуватися Монетка вартістю в автомобіль: як виглядають 2 копійки, які продають за тисячі доларів Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

У копії паспорту 21-річної Вікторії Козак зазначається, що до жовтня 2016 року вона проживала у селі Волощина Перемишлянського району, а потім переїхала до Львова. Ще в лютому вона шукала роботу адміністратора або офіс-менеджера із зарплатнею в чотири тисячі гривень. Згідно з резюме, у неї взагалі відсутній досвід роботи.

Мобільний номер телефону, вказаний у документах, виявився недійсним, що підтверджує й мобільний оператор.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, одеській поліції закупили автозаки російського виробництва, оминувши законодавчі санкції.