Тендерна мафія: ремонтувати будинки на Донеччині доручили фірмі без ліцензій

поділитись
Компанія виграла тендер на ремонт дахів в Авдіївці на 880 тисяч гривень, але у неї навіть не було відповідної ліцензії

Членів тендерного комітету одного з комунальних підприємств Авдіївської міськради в Донецькій області викрили на махінаціях. У схемі замішаний також керівник держкомпанії.

Про це повідомляє прес-служба поліції Донецької області. Їх підозрюють в підробці протоколів і незаконному обранні переможця торгів.

Увагу правоохоронців привернуло те, що держзамовлення двічі вигравало одне і те ж підприємство. В ході перевірки виявилося, що воно взагалі не могло брати участь в тендері через відсутність необхідної ліцензій.

Члени тендерної комісії приховали цей факт і додали в протоколи неправдиві дані. Так їм вдалося в незаконний спосіб зробити вищевказану фірму переможцем торгів. Після цього компанія підписала договір на ремонт будинків в Авдіївці. Сума контракту склала 880 тисяч гривень.

Правоохоронці порушили кримінальну справу за статтею "службова фальсифікація". Їм загрожує провести за гратами до трьох років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, міністра внутрішніх справ Арсен Аваков поскаржився на погрози прокурорам після проведення спецоперації по податківцям.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
тендер, корупція, фінансові махінації, авдіївка
Що таке "посилення відповідальності" відчує кожен з них
0
0
13:50 24.03.2018
Зміни у часі негативно позначаються на самопочутті деяких людей
0
0
12:50 24.03.2018
Кабмін вже запланував до кінця року окрему схему нарахувань
0
0
12:26 24.03.2018
Ситуація залишається досить складною
0
0
11:26 24.03.2018