Сьогодні харківська прокуратура проводить обшуки у запорізьких чиновників. Генпрокурор України Юрій Луценко опублікував фотографію на сторінці в Facebook з місця обшуків.

"Харківська прокуратура та К СБУ сегодня провели 30 обшуків у Запоріжжі. Справа стосується депутата облради та его брата, Які через Вплив на посадових осіб організовувалі фіктівні тендери на благоустрій парку (2,7 млн ​​грн) та шкільні спортмайданчікі (84 млн грн) з наперед визначення переможця. Дана справа Вже получила резонанс у ВР. очільник Фракції "Самопомочі" Щойно назвавши Дії правоохоронців політічнімі репресіямі. справа в тому, что підозрюванім організатором схеми є заступник голови Запорізької облради В. Марченко, Який согласно Даних слі ництва разом з братом - очевидно в порядку сімейної Самопомочі - лобіювалі свои фірми через зв'язки з екс- опоблоківцем заступником мера Пустоваровим. Ще одна пріхільніця гасла "Візьми и зроби", голова міського осередку партии, займаюсь переведенням грошей у готівку. Я розумію емоції пана очільніка Фракції у ВР: его людей Затримано, а опоблоківець втік через вікно и в тапках по снігу ", - вказав у публікації головний прокурор країни.

Очевидно, що під людиною, яка "втікла через вікно и в тапках по снігу" мається на увазі заступник мера Запоріжжя Анатолій Пустоваров.

Тільки відзначимо, що сьогодні снігу в Запоріжжі немає.

Популярні новини зараз

Зірка Холостяка описала "чоловіка мрії" і зізналася, хто злив пікантні знімки на проекті

Ольга Фреймут похвалилася люксовим автомобілем, мріяла з дитинства: "Одна на все місто"

Юрій Горбунов кардинально змінив зовнішність перед пологами Каті Осадчої, українці не впізнали

Українка розрізала кавун з Сільпо й отетеріла: "Як думаєте, чим вони напхані?"

Показати ще

Нагадаємо, заступника голови облради Владислава Марченко вже затримали і везуть до Харкова.

Як повідомляв портал "Знай.ua", заступник голови СБУ Павло Демчин не зобов'язаний повертати банку "Родовід" заборгованість по кредиту в 31 тис. дол. та 103 тис. грн.