Генеральна прокуратура України викликала на допит агентів Національного антикорупційного бюро Катерину Сікорську, яка відома більше під ім'ям "агент Катерина" і Сергія Тітенкова.

Про це розповів прес-секретар ГПУ Андрій Лисенко. За його словами, "агента" допитають щодо недавньої спільної спецоперації ГПУ і СБУ.

Лисенко пояснив, що ГПУ цікавить, як цих агентів призначили на дані посади, якщо вони не проходили відкритий конкурс.

"Також є питання про існування у Сікорської та Тітенкова допусків до державної таємниці, оскільки в них були знайдені документи з грифом "секретно", - сказав Лисенко.

Популярні новини зараз

Оля Цибульська наважилася на несподіване разом із красунею в купальнику: "Добре, що не чути звук"

Менопауза: як зберегти молодість шкіри

Ксенія Мішина вразила виглядом після примирення з Еллертом: "Обличчя в кров"

Рідкісну праворульну "Волгу" від ГАЗ-21 відшукали за кордоном: справжня "чорна блискавка"

Показати ще

Також прокурорів цікавить, як детективи використовували спеціальну апаратуру і законність операції агентів НАБУ щодо провокування хабара співробітниці Державної міграційної служби України.

Сікорська та Тітенков, крім того, не надали декларації про доходи, незважаючи на обов'язковість даної процедури.

НАБУ про критику ГПУ

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що весь апарат агентів НАБУ поза законом, а під час роботи вони використовують контрабандну техніку. Журналіст Ростислав Демчук звернув увагу, що Луценко фактично назвав представників НАБУ "контрабандистами, провокаторами, кримінальними злочинцями і зрадниками держави, а допомога ФБР, яка була надана НАБУ, протизаконною".