Цілком таємно! Стало відомо, як радник Путіна захопив Україну

поділитись
З'явилася відповідна інформація

Процесом захоплення України поетапно займався радник президента РФ Сергій Глазьєв.

Про це написав журналіст Юрій Бутусов у Facebook.

"Це буде у всіх підручниках з історії! Як проводився "референдум" у Криму, хто давав накази, як "мирні шахтарі" виходили на мітинги в підтримку "народної республіки" і "русского мира" - все це тут. Справу проти Януковича відкрило секретні матеріали", - йдеться в повідомленні.

За його словами, йдеться про аудіозаписи розмов між радником президента РФ Глазьєвим і депутатом Держдуми Костянтином Затуліним, "Інституту країн СНД" - одними з провідних фахівців по Україні в оточенні Путіна.

На записах зафіксовано, як 1 березня Глазьєв говорив про необхідність зібрати в Запоріжжі натовп для захоплення облдержадміністрації і про підпорядкування міліції загарбникам.

1 березня Глазьєв дав вказівки одному з організаторів проросійського мітингу в Одесі, що натовп відпускати не можна, і треба брати облрада і збирати депутатів, і не розходитися, поки депутати не приймуть рішення про визнання влади в Києві нелегітимною.

"6 березня Глазьєв дзвонить Аксьонову і повідомляє, як саме треба формулювати питання в бюлетені для "референдуму". Аксьонов доповідає - з РФ прибули в Крим п'ять груп для організації агітації на підтримку "референдуму", причому вже з видрукуваної продукцією", - пише Бутусов.

Нагадаємо, російський "Сбербанк" погодив умови угоди з продажу своєї української "дочки" VS Bank. Її придбала компанія "ТАС" українського підприємця Сергія Тігіпка, який тісно співпрацював з побіжним президентом Віктором Януковичем.

Крім того, Україна не змогла б протистояти російській армії на Донбасі, якби втягнулася у військовий конфлікт у Криму. ВСУ не змогли б вести бої на двох фронтах.

Дивіться сюжет про війну

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", бойовики хочуть змусити українців платити за "русский мир".

Автор матеріалу: 
Анна Веретенникова
Теги: 
Путін, РФ, Сергій Глазьєв, захоплення України
Крім цього на всій території області збережеться надзвичайно висока пожежна небезпека
0
0
22:53 19.06.2018
На стадіоні "Санкт-Петербург" приймуть команду Єгипту
0
0
21:39 19.06.2018
У порівнянні з попереднім днем, гривня втратила 12 копійок
0
0
21:23 19.06.2018
Число високозабезпечених людей за минулий рік зросло на 1,6 млн осіб
0
0
21:16 19.06.2018
Легенда української поезії помер після тривалої хвороби
0
0
21:09 19.06.2018