За підсумками червня цигарки в Україні з фільтром вітчизняних марок подорожчали до 25,32 грн за пачку.

Порівняно з травнем ціни зросли на 80%, свідчать дані Державної служби статистики.

Зазначимо, що при цьому цигарки з фільтром середнього класу подорожчали на 76 коп. – до 30,15 грн, а цигарки з фільтром преміум класу – на 69 коп. – до 36,41 грн.

У той же час ціни на цигарки без фільтра зросли на 33% – до 23 грн за пачку.

Популярні новини зараз
Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою
Показати ще

Не так давно Україна зобов'язалася перед західними партнерами в найближчі роки довести середню ціну за пачку цигарок до європейського рівня. Згідно із цією стратегією цигарки будуть щорічно дорожчати на 20-25%. В результаті їх вартість збільшиться до 90-100 грн.

Раніше "Знай.uа" писав про те, що після поступового підвищення акцизів на тютюнові вироби в Україні будуть рости і ціни на цигарки. Щорічно вони будуть дорожчати приблизно на 20% і до 2025 року зрівняються з цінами на польському ринку.

Свят також порівняв ціни на тютюнові вироби в Україні та інших європейських країнах:

"Якщо подивитися на ціни зараз, то в тій же Великобританії ціна вже в 10 разів вище. У перерахунку на гривні ціна на пачку цигарок там була б 350-370 грн. У сусідній Польщі ціна приблизно 100 грн".

Економіст підкреслив, що зараз контрабанда цигарок в Польщі є дуже вигідною, однак у найближчі роки цей бізнес поступово зійде нанівець, "оскільки ціна завдяки акцизу в Україні зросте практично до такого ж рівня".

Раніше ми писали, що вчені з США провели масштабне дослідження, в ході якого з'ясували ще один негативний наслідок паління. Американські ортопеди розповіли, що люди, які палять, можуть страждати із-за відсутності відновлення кісткових тканин після переломів.

А також найбільш дієві способи відмовитися від куріння без шкоди для здоров'я. Лікарі в один голос наполягають на тому, що кидати потрібно негайно, інакше наслідки можуть бути непередбачуваними. Про шкоду куріння написано дуже багато, та й рад як відмовитися від нього - теж величезна кількість.