Дату Різдва перенесуть? Українцям пояснили невідомі раніше факти

поділитись
В історії виявилося чимало прогалин, на які багато хто не звертав уваги

Українці вже давно звикли відзначати свято Різдва Христового саме 7 січня, хоча мало хто замислювався над історичним минулим цієї дати.

Нардеп від групи "Воля народу" Євген Рибчинський нагадав: тільки у трьох із п'ятнадцяти православних церков проводять всі богослужіння на початку року, тоді як інші роблять це саме 25 грудня.

"Тому говорити, що саме 7 січня Різдво православне можна в принципі, адже більшість православних церков святкують Різдво напередодні Нового року, а не після. Тільки країни, які перебували під впливом Радянського Союзу, не погодилися тоді виконувати рішення Собору", - підкреслив політик.

На думку Рибчинського, зміна дати свята дасть всі шанси Україні на повернення до загальнохристиянських цінностей, повідомляє Politeka.

 "Як відомо, правонаступником СРСР стала Російська Федерація, яка анексувала наш Крим і окупувала значні території українського Донбасу. Росія ніколи не сприймала європейські прагнення Незалежної України. А одне з таких прагнень - до повернення до загальнохристиянським цінностям, на яких побудована європейська цивілізація", - підсумував депутат.

Дивіться: Свято Різдва: головні українські традиції

Як повідомляв портал "Знай.ua", українці отримають цілу низку додаткових вихідних днів на свята.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Рибчинський, Різдво, зимові свята
Вибір редакції, Ексклюзив, Шоу-бізнес
18.01.2018
Нацбанк України установив офіціні курси валют
0
0
12:18 22.01.2018
Опублікували знімки бортпровідниць Катерини Пасенчук і Ірини Медичевої.
0
0
11:20 22.01.2018
Підозри у фінансуванні тероризму, судова тяганина із церковним майном та ціла низка вимог - поведінка представників РПЦ викликала бурхливу реакцію
0
0
11:12 22.01.2018