Дату Різдва перенесуть? Українцям пояснили невідомі раніше факти

поділитись
В історії виявилося чимало прогалин, на які багато хто не звертав уваги

Українці вже давно звикли відзначати свято Різдва Христового саме 7 січня, хоча мало хто замислювався над історичним минулим цієї дати.

Нардеп від групи "Воля народу" Євген Рибчинський нагадав: тільки у трьох із п'ятнадцяти православних церков проводять всі богослужіння на початку року, тоді як інші роблять це саме 25 грудня.

"Тому говорити, що саме 7 січня Різдво православне можна в принципі, адже більшість православних церков святкують Різдво напередодні Нового року, а не після. Тільки країни, які перебували під впливом Радянського Союзу, не погодилися тоді виконувати рішення Собору", - підкреслив політик.

На думку Рибчинського, зміна дати свята дасть всі шанси Україні на повернення до загальнохристиянських цінностей, повідомляє Politeka.

 "Як відомо, правонаступником СРСР стала Російська Федерація, яка анексувала наш Крим і окупувала значні території українського Донбасу. Росія ніколи не сприймала європейські прагнення Незалежної України. А одне з таких прагнень - до повернення до загальнохристиянським цінностям, на яких побудована європейська цивілізація", - підсумував депутат.

Дивіться: Свято Різдва: головні українські традиції

Як повідомляв портал "Знай.ua", українці отримають цілу низку додаткових вихідних днів на свята.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Рибчинський, Різдво, зимові свята
Фахівці вкотре закликають не торкатися до цих продуктів в літній період
0
0
14:04 17.08.2018
Мінськими угодами, танки від лінії розмежування повинні бути відведені
0
0
13:51 17.08.2018
Після років анексії Криму та вторгнення на Донбас, видавці не зробили жодних правильних висновків
0
0
13:38 17.08.2018
Открытие современного завода ABM Technology в Днепре стало возможно благодаря отечественному инвестору, предпринимателю Вадиму Ермолаеву
0
0
13:31 17.08.2018
Ніхто до початку лікування не перевіряв на відповідність ні обладнання, ні медикаменти
0
0
12:45 17.08.2018