Це свято з'явилося ще в 2003 році, коли президент України Леонід Кучма підписав указ, в якому говорилося, що тепер, 23 червня – День державної служби України. Крім цього, в указі були такі слова: "державної служби в процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави". Це тільки підкреслювало наскільки була важлива державна служба, і до цього часу вона не втратила свого значення.

До речі, дата свята з'явилася абсолютно не випадково. А вона обрана, тому що в цей день відзначається День державної служби Організації Об'єднаних Націй. Саме про це йшлося в тому указі Леоніда Кучми. А головною метою цього свята є залучення молоді до державної служби.

День державної служби України 2017: традиції

В самому документі, який підписав президент України, був заклик до проведення різних урочистостей у День державної служби України. Так що, щорічно в цей день можна буде зустріти досить багато різних заходів, приурочених до цього свята. Буде показуватися, наскільки важлива і значна державна служба, і так же будуть проходити заходи для залучення молоді до цієї справи.

День державної служби України 2017: привітання президента

Популярні новини зараз

Євген Кошовий з дружиною оселилися в дивному місці замість будинку: "Живемо в..."

Циклон імені Фаїни Раневської обрушиться на Україну, мороз скакне до -5-7 градусів: синоптик Діденко поділилася прогнозом

Melovin поскаржився на Ілону Гвоздьову після скандалу на "Танці з зірками": "Чекали її по 6 годин..."

Оля Полякова зізналася, чому доньку Машу довелося терміново оперувати: "Потрібно злизати..."

Показати ще

У день прийняття цього свята було сказано дуже багато урочистих слів. А головними з них можна назвати привітання екс-президента Леоніда Кучми, а сказав він таке: Тільки за умови ефективної роботи інституту державної служби та всебічного розвитку місцевого самоврядування можлива успішна реалізація політичної реформи, розпочатої у нашій країні. Переконаний, що цього успіху будуть сприяти ваш високий професіоналізм та сумлінна, самовіддана праця. За кожен свій крок ви несете відповідальність перед суспільством, перед співвітчизниками. Від вашої діяльності значною мірою залежать соціальні та економічні перетворення, досягнення нашою країною європейських стандартів життя".
Ці слова наочно показують наскільки важлива держслужба в Україні, і що це прямий шлях для швидкого і якісного розвитку країни.