21 листопада вся Україна відзначає дуже важливе свято – День гідності і свободи. Кожен громадянин нашої країни, знає, на честь яких подій було засноване це торжество. І, звичайно, 21 листопада проходитиме чимало урочистих та меморіальних заходів, про які ми хочемо розповісти вам детальніше.

Програма заходів на День гідності і свободи

Як повідомляє прес-служба КМДА, усі заходи з нагоди Дня гідності і свободи відбудуться 17-24 листопада з 9:00 до 22:00 на Майдані Незалежності та вул. Хрещатик, а також 21 листопада з 9:00 до 14:00 на Софійській і Михайлівській площах.

В офіційному повідомленні повідомляється: "у цей день планується проведення меморіальних, урочистих і культурних заходів, церемоній покладання квітів за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, духовенства, громадськості, учасників революційних подій в Україні в 2004, 2013-2014 роках, учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, у місцях, пов'язаних із зазначеними подіями, зокрема, на Алеї Героїв Небесної Сотні".

Крім цього, 21 листопада відбудеться молодіжна хода в пам'ять Героїв Небесної Сотні, яка завершиться покладанням квітів на Алеї Героїв Небесної сотні.

Популярні новини зараз

Хто переміг у "Танці з зірками-5": глядачі обрали фаворита між Артуром Логаєм, Ольгою Харлан та Костянтином Войтенком

Вийшла заміж двічі, став батьком і перемогла рак: що змінилося в життях зірок "Величного століття" за 10 років

0,2 не вирок? У суді розповіли, в яких випадках українців не оштрафують за п'яне водіння

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

З 15 по 25 листопада в музеї "Київська фортеця" триватиме виставка "Майдан - фортеця духу".

Так же День гідності та свободи будуть відзначати в Національній музичній академії України ім. П. І. Чайковського. Тут 21 листопада планується концертна програма на честь Дня Гідності і Свободи.

Молодіжна бібліотека "Молода гвардія" запрошує всіх бажаючих на мультимедійну презентацію "Революції, які нас змінили".

Варто зазначити, що так само, в Україні відбуватимуться заходи приурочені до Дня пам'яті жертв голодоморів. Незважаючи на те, що ця подія відзначатиметься тільки 25 листопада, заходи розпочнуться вже з 21 числа.

Дивіться: 21 листопада Україна відзначає День гідності та Свободи

Нагадаємо, що День гідності і свободи щорічно відзначається 21 листопада.