День Хрещення Київської Русі буде відзначатися 28 липня. І в честь такої знаменної події для православної церкви України вже була представлена офіційна програма урочистостей до цього дня. Нагадаємо, що День Хрещення Київської Русі приурочений до найважливішої події в історії української православної церкви, і щороку відзначається 28 липня.

День Хрещення Київської Русі 2017: програма заходів

Всі заходи на честь Дня Хрещення Київської Русі будуть проходити з 27 по 30 липня.
27 липня об 11.00 у Володимирській церкві буде проходити святковий молебень, у якому буде брати участь предстоятель, єпископату, духовенства та вірних УПЦ. А після всіх урочистих подій у самій церкві пройде хресна хода від вулиці Грушевського до Успенської Лаври.
І в цей же день , у Лаврі відбудеться урочисте Вечірнє богослужіння, а на наступний день, в 9 ранку – божественна літургія.

Крім цього, у Свято-Володимирському соборі, Українською православною церквою Київського патріархату, буде проведена божественна літургія. Після цього, буде чергова хресна хода від вулиць Володимирській та Трьохсвятительській до пам'ятника святого рівноапостольного Володимира, де теж буде звершено святковий молебень, за участю предстоятеля, єпископату, духовенства та вірних УПЦ-КП.

Державна агенція промоції культури України теж долучиться до святкування Дня Хрещення Київської Русі. Вони збираються провести низку урочистих подій, приурочених до цього свята. Акція називатиметься "Дня Хрещення Київської Русі-України". Та найголовнішими заходами будуть такі:
Концерт духового оркестру біля музею "Золоті ворота". Він проходитиме два дні: 29 і 30я липня, початок о 12.00.
І обговорення за круглим столом на тему: "Володимир землю зорав і размягчил, тобто хрещенням просвітив", присвячений Хрещенню Київської Русі-України та 1000-річчя першої літописної згадки про Софії Київської (1017-2017), який відбудеться на території Національного історико-культурного заповідника "Софія Київська".

Популярні новини зараз

Меган Маркл бігала на побачення до принца Гаррі в супермаркет: "Робили вигляд, що не знаємо один одного"

Щасливий Горбунов повідомив про поповнення у родині - "Нас вже четверо!"

Філіп Кіркоров на "Євробаченні" попався на плагіаті України: "Сукня Ані Лорак, стиль Лободи"

Сумний Дзідзьо поскаржився на зраду і бруд, українці не оцінили - "Бери приклад з Винника!"

Показати ще

Нагадаємо, що День Хрещення Київської Русі буде відзначатися 28 липня.