З 2015 року в Україні заснували нове свято – День національної поліції України. З'явивилося воно завдяки указу президента України «Про Національну поліцію». Таке свято дуже важливе для нашої країни, адже захищати потрібно не тільки цілісність кордонів України, але й порядок на території самої України. Тому, щорічно День національної поліції України відзначається 4 серпня.

День національної поліції України 2017: історія свята

Це свято було встановлено завдяки указу президента України. Петро Порошенко підписав документ № 693/2015 від 9 грудня 2015 року. Це означало, що старе свято День міліції, яке раніше відзначалося 20 грудня, тепер існувати не буде . І з 2015 року з'явиться День національної поліції України, дата святкування якого приурочена до підписання Закону «Про Національної поліції».

Це свято дуже важливе як для громадян країни, так і для самих поліцейських, повагу до яких і показує День національної поліції України.

День національної поліції України 2017: цікаві факти

Популярні новини зараз

Ані Лорак різко змінилася, тепер вона блондинка і схожа на дівчинку-підлітка: "Бойфренд не впізнає"

Львів'янин з трояндами став на одне коліно в центрі міста, романтика зашкалює: "Будеш моєю дружиною?"

Орбакайте похизувалась дорослими синами і донькою від різних чоловіків: ″Троє чудових людей"

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

Показати ще

Емблема і прапор виконані в національному стилі України. Сам знак має форму восьмикутної зірки з Державним гербом посередині. Це і зображено на прапорі національної поліції України.
У самому відомстві всього є декілька підрозділів: кримінальний, патрульний, охоронний, і органи досудового слідства.
Варто відзначити, що тепер у нас з'явилася і киберполіція, яка стежить за всіма комунікаційними системами України.

День національної поліції України 2017: традиції свята

Традицій в День національної поліції України, поки що, не дуже багато, адже свято зовсім молоде. Але, зазвичай проходять святкові вітання, політики оголошують промови, і видають премії і нагороди.
Так само, в День національної поліції України, всі працівники цієї сфери святкують і отримують привітання від колег, друзів та родичів.
Нагадаємо, що День національної поліції України щороку відзначається 4 серпня.