Фредді Мерк'юрі – один з найвідоміших виконавців останніх 50 років. Незважаючи на те, що він пішов з життя в 1991 році, для багатьох він і його група Queen залишаються найулюбленішими. І в день, коли Фредді Мерк'юрі могло виповнитися 71 рік, ми вирішили написати вам цікаві факти про легендарного соліста групи Queen.

Цікаві факти про Фредді Мерк'юрі

Справжнє ім'я Фредді Мерк'юрі - Фаррух Булсара. Напевно, про це знають майже всі. Але, до речі, цікавий факт, що співак офіційно змінив ім'я в 1970 році, і просто приходив у лють, коли його називали Фаррух.
За освітою Фредді був дизайнером-графіком. Саме він придумав і намалював емблему для своєї групи Queen.
Фредді мав досить довгі стосунки з Мері Остін, цілих сім років. Але після він зізнався в тому, що бісексуальний. Пара розірвала подружні стосунки, але вони залишилися хорошими друзями.

Фредді Меркьюрі був дуже сором'язливим. Саме тому він практично завжди відмовлявся давати інтерв'ю.
До речі, знаменитий співак дуже любив кішок. Іноді у нього вдома жило не менше 10 пухнастих. До речі, один з альбомів групи присвячений саме кішкам - Mr Bad Guy.
Улюбленою країною Фредді була Японія, а кумирами Джон Леннон і Джимі Хендрікс. Колір любив жовтий, тому його ім'ям названий сорт троянд такого ж кольору.

Фредді Мерк'юрі дізнався, що його партнер Тоні Бастін зустрічається з іншим поки був у світовому турі. Він відразу ж зажадав, щоб той приїхав до нього, і повідомив, що між ними все скінчено. А коли повернувся, то відібрав у колишнього кота.
Про те, що знаменитий співак хворий на Снід говорили практично всі задовго до його смерті. Але сам Фредді все це заперечував, поки міг. За день до смерті, він повідомив, що у нього дійсно є ця хвороба, хоча діагноз йому поставили ще чотири роки тому.


Помер Фредді Мерк'юрі 24 листопада 1991 року від запалення легенів, яке розвинулося на тлі Сніду.
 

Популярні новини зараз

Українці потролили Фреймут за "дуель" з Катериною Кухар на "Танці з зірками": "Лебідь і Буратіно"

Турист з Києва не витримав випробування Карпатами - "Знайшли біля озера…"

Дорофєєва перед ″Останнім танцем″ нарешті зізналась про стосунки з Позитивом: ″Була закоханість″

Популярний у жінок український блогер-мільйонник помер від ковіда, залишивши трьох дітей

Показати ще