День PR-спеціаліста України з'явився ще в 2004 році. З того часу це свято щорічно відзначається 28 липня. І в честь такої події, ми вирішили розповісти вам найцікавіше про професію PR-спеціаліста.

День PR-спеціаліста України: цікаві факти

В одному з найбільших міст Бразилії Сан-Паулу взагалі немає зовнішньої реклами. Абсолютно. Зараз, у сучасному світі, уявити таке майже неможливо. Але в Сан-Паулу так з 2007 року, коли місцевий уряд прийняв закон в рамках боротьби з забрудненням міста, це стало реальныстью.

День PR-спеціаліста: найдорожча реклама
А вона належить всесвітньо відомому бренду Chanel. Вони заплатили за рекламний ролик 33 мільйони доларів. До речі, 3 з них дісталося Ніколь Кідман, яка зіграла в ньому.

День PR-спеціаліста: дорогі ліки
Фармацевтичні компанії витрачають на рекламу своїх препаратів більше, ніж на їх розробку. Приблизно в два рази. Так, 24-25 відсотків заробітку йде на PR, і лише 13 на дослідження.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

Тіна Кароль з обручкою на пальці заявила про важливе: "Я змінилася"

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

Настя Каменських так бурхливо відзначила день народження, що перестала бути на себе схожа

Показати ще

День PR-спеціаліста: годинник, які посміхаються
Кожен хороший піарщик знає, що при рекламі годин стрілки завжди ставлять на час 10.10, або ж 8.20. А все тому, що при такому розташуванні, вони не закривають назву бренду, і створюють ілюзію посмішки. Це повинно налаштувати покупців на гарний настрій.

День PR-спеціаліста: зовнішня реклама
Перший білборд з рекламою з'явився в 1900 році в Америці. До речі, з того часу і вирішили, що кращим місцем для їх розміщення будуть автомагістралі.

День PR-спеціаліста: стародавня реклама
Вона з'явилася ще в стародавньому Єгипті. Зараз, папірус, в якому йдеться про продаж раба, знаходиться в лондонському музеї.

День PR-спеціаліста: дитячі іграшки
Їх зазвичай рекламують діти старшого віку, ніж цільова аудиторія. Все це зроблено для того, щоб ваша дитина отримала собі кумира, яким хоче стати, завдяки новому велосипеду, ну або умовному спиннеру.

День PR-спеціаліста: стародавній пірщик і провидець
Перша реклама, яку вдалося знайти, була висічена на одному з будинків давньогрецького міста Мемфіс. Там було написано: "Тут живу я, Мінос з острова Кіпр, з ласки богів наділений здатністю тлумачити сни за вельми помірну плату".