Щорічно, День працівника торгівлі України відзначається в останню неділю липня. І в 2017 році це буде 30 число. Це свято покликане нагадати всім про складну роботу торговців, і показати, наскільки вони важливі для країни, і економіки. День працівника торгівлі в Україні був заснований ще в 1995, тоді 5 липня був указ президента, який зробив це свято офіційним.

День працівника торгівлі України 2017: історія свята

Перший День працівника торгівлі України святкували в 1996 році, а до цього, всі торговці відзначали своє професійне свято разом з працівниками ЖКГ та працівниками сфери побутового обслуговування. Ну і свято називалася відповідно - День працівників торгівлі, побутового обслуговування населення та житлово-комунального господарства.
Але, завдяки указу Президента України у працівників торгівлі нашої країни з'явивилося окреме професійне свято, яке з кожним роком стає все популярнішим і популярнішим.
На даний момент, на території України діє понад 900 тисяч самих різних об'єктів торгівлі, і до кожного з них прив'язано кілька працівників. І крім цього, понад 60 тисяч об'єктів ресторанної торгівлі. Ці цифри показують, наскільки важливі працівники торгівлі для нашої країни. І, що вони вже точно заслуговують на професійне свято, щоб показати їм, що держава не забуває про них.
Варто розповісти, що День працівника торгівлі відзначається не тільки в Україні, але і в безлічі інших країн, наприклад Росії, Білорусі.

День працівника торгівлі України 2017: традиції свята

День працівника торгівлі України з кожним роком відзначається все масштабніше і масштабніше. Це свято приурочене усім, хто, так або інакше, пов'язаний з торгівлею. В деяких містах можна зустріти концерти, або навіть невеликі фестивалі. Але, найчастіше, працівники торгівлі обмежуються просто привітаннями від своїх колег і родичів. Нагадаємо, що День працівника торгівлі України, який щорічно відзначається в останню неділю липня.

Популярні новини зараз

Нова пошта повідомила про зміни в оплаті посилок: списуватимуть автоматично

Міра Карпович з "Татусевих доньок" розповіла про відносини з "сестрами": "Пили, курили, було все..."

Пономарьов "повернувся до життя", фанати видихнули з полегшенням - "Бережіть себе!"

Дзідзьо вперше показав "батька" - аж за душу бере: "Дякую..."

Показати ще