Завтра, 23 серпня, в Києві вранці встановлять національний рекорд "Найдовший Державний Прапор України".

Про це повідомляє прес-служба Дарницької районної в Києві держадміністрації.

Повідомляється, що довжина прапора досягне 2700 метрів. Кожні 100 метрів будуть символізувати рік незалежності України.

Прапор розгорнуто вздовж проспекту Бажана від вулиці Лариси Руденко до Харківської площі. До участі запрошують усіх бажаючих. Встановлення рекорду розпочнеться о 8:00.

Разом з тим варто відзначити, що глава прес-служби Міністерства оборони Олександр Мотузянник зазначив, що для проведення військового параду до Дня Незалежності в Києві додаткових коштів Міністерство оборони не виділяла.

"Цих коштів ніхто не рахував .. Скільки пішло коштів на паливно-мастильні матеріали, на відрядження військових, на їх проживання, на форму... такої інформації у нас немає", - заявив він.

Популярні новини зараз

Вагітна дружина Віктора Павлика поскаржилася на проблеми зі здоров'ям: "Доведеться прокапатися"

Еллерт в битовусі виявився повним лінивцем, у Мішиної здали нерви: "Нічого не робить"

Млинці з маком на Масляну: дуже тонкі, можна напекти гору хоч у 100 штук

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

Показати ще

Мотузяник також додав, що в організації та проведенні параду бере участь не одна структура, кожна з яких виділяє гроші з власного кошторису.

Тим часом фахівці Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременка, центру "Соціального моніторингу" дізналися, як до Дня Незалежності ставляться жителі різних регіонів. Так, українцям ставили єдине питання: як вони розуміють святкування Дня Незалежності.

Приміром, у Львові 39% респондентів розуміють це свято як незалежність від іншої держави, 17% вважають, що він символізує незалежність від Росії, ще 17% зазначили, що це традиційне свято, 9% - розуміють цей день як незалежність від інших республік СРСР, 16% - як незалежність від СРСР.У той час як 40% одеситів розуміють свято як незалежність від іншої держави, 32% - вважають День Незалежності даниною традиції, по 8% розуміють його як незалежність від СРСР і від Росії, 5% - не відповіли.

У Харкові найбільша кількість опитаних, а саме 39%, розуміють День Незалежності як данина традиції, 31% - як незалежність від інших держав, 7% - незалежність від інших республік Радянського Союзу, 6% - незалежність від СРСР, 4% - від Росії, 14% - не відповіли.

На Хрещатику відбудеться генеральна репетиція параду до Дня Незалежності

Нагадаємо, репетиція параду до Дня Незалежності не обійшлася без курйозної ДТП.

Як повідомляв "Знай.ua", яскраве відео з репетиції параду в Києві.

Також "Знай.ua" писав, що українські бійці зняли кліп на тлі зруйнованого Слов'янська.