В поліцію надійшло повідомлення про мінування адмінбудівель на Банковій.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомляє Politeka.
Поки тривають підготовчі заходи до параду, який пройде у Києві на День незалежності, компетентні органи відзначають традиційне зростання активності телефонних хуліганів і "мінерів", які перевантажують лінії на номері поліції “102” повідомленнями про підготовлювані вибухи.
Так, за повідомленням поліції у другій половині дня на гарячий номер правоохоронців "102" зателефонував чоловік у стані алкогольного сп'яніння, який ледве зв'язав кілька слів докупи та заявив, що його знайомі замінували адмінбудівлі на вулиці Банковій. Він відразу ж зазначив і причину своїй дій. Так, за словами чоловіка таким чином він виявив незгоду з політикою влади і там все злетить у повітря, якщо поліція не поспішить це знешкодити. Чоловік відразу ж додав, що він тут ні до чого і тільки хоче попередити відповідальні служби про небезпеку вибухую
Мовляв, просто почув розмови своїх друзів і вирішив повідомити куди слід. Дзвонив нетверезий громадянин зі свого особистого мобільного.
Зараз оперативники займаються його затриманням в Шевченківському районі столиці, так як особу, яка телефонувала, вже встановили. Якщо виявиться, що повідомлення про мінування – плід його фантазії і за висновками психіатричної експертизи він виявиться осудним, то “інформатору” загрожує до 6 років в’язниці за ст. 259 КК України – завідомо неправдиве повідомлення про вибух.
"За останній місяць ми маємо одну ниточку, яка, можливо, приведе нас до відповіді в цьому питанні. Я тримаю це на своєму контролі. Йдуть дуже активні слідчі дії. Крапка. Більше нічого не скажу", – заявив він в інтерв'ю Українській правді.
У той же час, Луценко підтвердив, що у справі, яка розслідується протягом вже двох років, все ще немає підозрюваних. "У нас зараз є інформація, яка ймовірно виведе нас як мінімум на виконавців, а потім і на замовників. Але можливо. Підкреслюю це слово", – підсумував глава ГПУ. Відзначимо, що в червні Луценко визнавав відсутність серйозного результату в розслідуванні вбивства Павла Шеремета. 20 липня прес-секретар Генпрокуратури Андрій Лисенко заявив, що на даному етапі розслідування відпрацьовується чотири основні версії щодо мотивів вчинення вбивства Шеремета. Серед них – професійна журналістська діяльність, особисті неприязні відносини, дестабілізація обстановки в Україні, помилка об'єкта (підірваний автомобіль належав цивільній дружині журналіста Олені Притулі).
Гнап про вбивство Шеремети: Добре, що СБУ підтвердило, що Ігор Устименко - їхній працівник
Нагадаємо, смертник на автомобілі протаранив будівлю міськради.Як повідомляв "Знай.ua", в Європі затримали росіянина, який готував кривавий теракт.
Також "Знай.ua" писав, що неадекват у Сумах підірвав депутата.