У справі про вбивство відомого журналіста Павла Шеремета з'явився слід, завдяки якому правоохоронці отримали можливість вийти на виконавця і замовника злочину.

Як повідомляє "Українська правда", про це заявив Генеральний прокурор Юрій Луценко."У цій справі немає підозрюваних. Але я не можу в інтересах слідства говорити більше. У нас зараз є інформація, яка, ймовірно, виведе нас як мінімум на виконавців, а потім і на замовників. Але "ймовірно". Наголошую на цьому слово. У мене є особистий мотив для ефективного контролю цієї справи.

І тим не менше, я можу діяти тільки в рамках, відведених мені законом. Буквально вчора я заслухав з цього приводу МВС, СБУ і працівників генпрокуратури. Відчуваю, що у нас є ще один невипробувані слід. Якщо він спрацює, тоді скажу", - заявив Луценко.

Популярні новини зараз

У Львові прямо зараз горить один з найбільших ТЦ міста: всередині люди з дітьми

Київ у вогні: потужне полум'я охопило два будинки зі сплячими людьми, вижили не всі

Відмовилася від корекції брів і прославилась на весь світ: як виглядає сучасна амазонка, фото

Україна зважилася на рішучий крок по Криму і Донбасу, деталі

Показати ще


У Києві вшанували пам'ять загиблого журналіста

20 липня виповнилося 2 роки, коли в центрі Києва вибухнув автомобіль, в салоні якого знаходився Павло Шеремет.  Вибух стався о 7:45 на перетині вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка, коли Шеремет виїхав з дому по дорозі на радіоефір з керівником української Федерації легкої атлетики Ігорем Гоцул.

Нагадаємо, більшість доказів були знайдені ніяк не правоохоронцями, а саме колегами вбитого. Журналісти не раз вимагали звітів по цій справі, але це ні до чого не приводило.

Як повідомляв "Знай.ua", через цілих 2 роки слідство стоїть не місці: ні замовники, ні організатори, ні виконавці вбивства Павла Шеремета не знайдені. Мало того, деякі докази загадковим чином просто зникають.

Також Знай.ua писав про те, нещдавно влада України зізналася, що ніяких просувань у справі Павла Шеремета немає. Саме це і викликало бурхливу реакцію медійного суспільства і з'явилася нова версія, нібито до вбивства журналіста безпосередньо причетна українська влада.