Вбивство Шеремета: слідство показало, до чого прийшли за 2 роки

поділитись
Правоохоронці все списують на обставини

Минуло майже 2 роки з того дня, як невідомі підірвали автомобіль, в якому знаходився відомий український журналіст Павло Шеремет. Два роки правоохоронці створюють видимість бурхливої ​​діяльності, збирають докази, збирають, та все ніяк не зберуть.

Відсутність будь-яких зрушень підтвердив заступник глави Служби безпеки України Віктор Кононенко під час брифінгу, що відбувся в п'ятницю, 13 квітня."У нас немає реальної доказової бази, яку ми до сих пір отримуємо", - сказав Кононенко.

Заступник голови СБУ нагадав, що співробітники спецслужби входять в слідчо-оперативну групу Генеральної прокуратури та Національної поліції, яка розслідує цей злочин."На жаль, нічого нового сказати не можу", - сказав він. Відповідаючи на питання про те, що заважає розкриттю злочину, Кононенко відповів: "Обставини".

Журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року в Києві в результаті вибуху автомобіля, що належав співзасновниця "Української правди" і його цивільній дружині Олені Притулі.

Слідство розглядає п'ять версій мотивів убивства: професійна діяльність, вбивство помилково (замість Притули), критичні публікації у виданні "Українська правда" та виступи на "Радіо Вести", дестабілізація ситуації в Україні, а також конфлікти, що стосуються особистого життя Шеремета.У червні 2017 року голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар повідомляла, що в рамках досудового розслідування у справі Шеремета допитали понад 3000 осіб, в тому числі і очевидців вибуху, а також вилучили відеозаписи з камер спостереження. У вересні стало відомо, що Національна поліція засекретила всі рішення судів у справі про вбивство Шеремета.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про  в Словаччині партія Most-Híd виступила за проведення дострокових виборів у зв'язку з вбивством відомого журналіста. В іншому випадку представники партії погрожують вийти з коаліції.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
Шеремет, вбивство, розслідування
Прем'єр-міністр розповів, чи буде збільшення ціни на газ
0
0
19:04 15.07.2018
Фіни приєднались до акції протесту проти незаконного ув'язнення Сенцова
0
0
18:46 15.07.2018
Раніше в окупованому Криму виникли серйозні проблеми з прісною водою для поливки сільськогосподарських угідь
0
0
18:28 15.07.2018