У Словаччині партія Most-Híd виступила за проведення дострокових виборів у зв'язку з вбивством відомого журналіста Яна Кучака. В іншому випадку представники партії погрожують вийти з коаліції.

Як повідомляє видання SME, в республіканській раді партії доручили керівникам підняти питання можливості проведення виборів достроково.У разі, якщо уряд не погодиться на дострокові вибори, партія збирається вийти з коаліції. Це, швидше за все, також призведе до дострокового припинення повноважень парламенту. "Ми проголосували одноголосно, якщо домовленість щодо дострокових виборів буде досягнуто, наші міністри залишаються на посадах", - сказав глава партії Бела Бугар.

За його словами, вибори повинні пройти в найкоротші терміни. Однак глава уряду Роберт Фіцо виступає проти ідеї дострокових виборів.

Популярні новини зараз

У Франківську любитель шашликів розвів багаття на балконі: смаж, Вася

Арсен Мірзоян показав своїх жінок у всій красі: Тоня, Ніна і маленьке диво на руках

Jerry Heil розкрила правду про переїзд до Америки та співпрацю з продюсером Полякової Ясинським: "Я Лана Дель Рей"

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що правоохоронці затримали чоловіка, якого підозрюють у вбивстві журналіста Яна Кучака і його дівчини. У справі існує чимало версій, хто може стояти за моторошним злочином. Зокрема, відомий італійський журналіст і письменник Роберто Савіано вважає, що Ян Кучак, якого застрелив кілер, убитий за свою професійну старанність - він займався розслідуванням про італійську мафію.

В останній період своєї діяльності Кучак намацав ниточку, потягнувши за яку, можна було розкрити взаємозв'язок політики, мафії, бізнесу і системи в цілому.

Автор вказує на те, що мафія і в цілому італійські організації в останні роки віддають перевагу фізичній загрозі або спробі "громадянського вбивства", тобто удару по авторитету журналіста. Але якщо факт злочину мафії був підтверджений журналістом, це означало б, що організація повинна була діяти швидко, щоб заблокувати поширення інформації. Коротше кажучи, не було часу бити по авторитету Кучака, потрібно було просто припинити це.