День рибалки в Україні традиційно святкується у другу неділю липня. У 2017 році це виходить 9 липня. Ще з найдавніших часів люди ловлять рибу в усьому світі і самими різними способами. І наша країна не виняток. Саме тому в Україні і з'явилося таке свято, як День рибалки, яке святкують кожен рік.

День рибалки в Україні 2017: історія свята

День рибалки в Україні з'явився ще в 1995 році, завдяки Указу Президента № 464/95 від 22 червня. До цього, ще при СРСР це свято відзначалося 1 листопада.
Для нашої країни рибальство – це не тільки захоплюючий вид відпочинку, але й дуже важлива частина економіки. Зараз в Україні величезна кількість, як прісноводної риби, так і морської, яка цінується по всій території нашої країни.
Сама історія свята починається ще з 1980 року. Тоді це свято відзначали неофіційно, усіма любителями рибальства. День рибалки в Україні не просто так проходить в самому розпалі літа, тому що саме в цей час для риболовлі самий сезон, і безліч любителів цієї справи виїжджають на відпочинок до водойм і ловлять рибу.

День рибалки в Україні 2017: традиції святкування

В цей день, рибалки традиційно вітають один одного з професійним святом. Не тільки для самих рибалок це важливе свято. День рибалки в Україні можна сміливо назвати всенародним святом, яке дуже важливе для всіх жителів країни, адже це дуже важлива частина економіки України. У День рибалки можна зустріти досить багато різних заходів, які проходять по всій території України. Хоча і не дуже масштабно, але дуже цікаво, особливо побувати на різноманітних майстер-класах та набратися досвіду у рибалок. Варто нагадати, що День рибака в Україні традиційно проходить в другу неділю червня, і в 2017 році – це буде 9 число. Так, що в цей день всі любителі риболовлі постараються поїхати на найближчий водойму і зайнятися улюбленою справою.

Популярні новини зараз

Франківськ знову "почервоніє", Марцінків назвав дату: "Закриємо все!"

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Показати ще