День святої Анни щорічно відзначається 22 грудня. Це свято вважається дуже важливим як в народі, так і в церкві. Адже саме в цей день, за переказами, була зачата Богородиця Діва Марія. Ну і, звичайно, всі ми розуміємо, що з подібною датою в релігійному календарі пов'язано чимало різних правил, традицій і так далі. Ми сьогодні хочемо вам розповісти, чого не можна робити в День святої Анни.

День святої Анни 2017: головні заборони на свято

Свята Анна вважається покровителькою матерів та вагітних жінок, тому вони 22 грудня йдуть до церкви і просять про щасливий шлюб, і про успішні пологи. Але це далеко не все, багато заборон у День святої Анни так само пов'язані саме з цим.

Свята Анна вважається заступницею багатьох жіночих професій. І як не дивно, в цей день не можна займатися пранням, шиттям, вишиванням, прибиранням та іншими серйозними справами і брудною роботою. В принципі, майже, як і в будь-яке інше релігійне свято.

Не варто забувати, що заборони в День святої Анни так само пов'язані і з Різдвяним постом. Тим більше, що це п'ятниця в 2017 році. Так що сьогодні не можна вживати в їжу м'ясо, молоко та рибу. Ну і відповідно в День святої Анни не можна дуже шумно і весело святкувати.

Популярні новини зараз

Вєрку Сердючку спіймали на корпоративі у Львові: у вишиванці і виключно українською мовою

Медсестра схудла на 45 кілограм, давши обіцянку братові: немов дві різні жінки

Солістка GO_А Катерина Павленко чесно розповіла Катерині Осадчій про стосунки з Maneskin: "Роман з фронтменом"

Леся Нікітюк жорстко відповіла на докір про неголені ноги: "Задеріть спідницю і розглядайте"

Показати ще

Під заборону автоматично потрапляють також будь-які страви або продукти, приготовлені з використанням тваринної їжі, наприклад, здобна випічка або майонез.

День святої Анни 2017: що потрібно обов'язково зробити в цей день

Як ми вже говорили, свята Анна вважається покровителькою дівчат і жінок. Тому щорічно 22 грудня вони починали свій день з молитви. А пізніше йшли до церкви, де просили про щасливий шлюб і дітей. Так само, обов'язково треба було подякувати Богові за все, що він дав уже.

Дивіться: День зачаття святою Анною Діви Марії

Тепер ви знаєте, чого не можна робити в День святої Анни і можете не боятися, що пропустите щось в це свято.