День усиновлення в Україні щорічно відзначається в останній день вересня. Це свято відзначається в честь іншого великого церковного свята - Дня святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії. Говорити про те, наскільки День усиновлення в Україні важливий можна дуже довго і красиво, але це і так всі розуміють. Тому, ми вирішили написати вам, як же з'явився День усиновлення в Україні.

День усиновлення в Україні 2017: історія свята

А з'явилося це свято зовсім недавно, в 2009 році. Указ тодішнього президента України проголосив, що День усиновлення в нашій країні буде відзначатися 30 вересня щорічно. В урочистій промові з цього приводу він сказав: "це день вшанування прийомних батьків, вихователів дитячих будинків родинного типу, педагогів, лікарів, усіх, хто причетний до усиновлення і захисту прав дитини. Це день радості тисяч і тисяч дівчаток і хлопчиків, які знайшли щастя в люблячих і турботливих сім'ях".

Такі слова лише підкреслюють всю важливість цього торжества, і нагадує про те, що багато дітей потребують батьківської опіки та захисту.
Варто відзначити, що щороку в Україні зростає кількість людей, які готові взяти прийомну дитину. Це дуже добре, адже показує, що суспільство стає гуманнішим. Додамо, що на даний момент проблем з усиновленням в Україні майже немає, є навіть черги.

День усиновлення в Україні 2017: традиції свята

Популярні новини зараз
Дружина Євгена Кошового з "Квартал 95" показала таємне "бойове мистецтво" окупантів: "Битва лопухами" Український боєць на тлі трофейної техніки записав звернення до "дон-дона" Кадирова: "Поїдеш у мішку" Данія передасть Україні протикорабельні ракети "Гарпун": у чому їх особливість, і як вони допоможуть Євген Клопотенко з "МастерШеф" винайшов заміну шаурмі і чебурекам: "Два роки мріяв"
Показати ще

В такий урочистий день у першу чергу потрібно привітати людей, які усиновили дитину. Крім них, особливу подяку заслуговують працівники дитячих будинків, опікуни, а також комісії з усиновлення та інші громадські організації, які займаються всіма питаннями, які стосуються цієї справи.
Так само, у цей день часто проходить досить багато невеликих заходів. В основному вони всі організовуються за підтримки різних волонтерів в дитячих будинках.

Сьогодні в Україні відзначають День усиновлення

Нагадаємо, що 30 вересня в Україні відзначається День усиновлення.