В Україні значно скоротилася кількість школярів, та й умовні навантаження на вчителів також.

Про це повідомляє "Стіна".

Згідно статичних даних фахівців із Corestone Corp, у 1991 році в державі нараховувалося до 7 мільйонів учнів, але до минулого року їх стало менше майже удвічі.

Експерти пояснюють це скороченням кількості молодого населення (переважно в останні три роки, - ред.), при чому підрахунки проводили без вказування даних АР Крим, Севастополя та зони проведення АТО.

Різниться й наповнюваність класів у невеликих селах та містах. Наприклад, якщо в районному центрі буде не більше 25 учнів, то у сільській місцевості – до 13.

Популярні новини зараз
ПриватБанк попередив про нові обмеження: що зміниться з 1 червня Платити не обов'язково: українцям показали "лазівку" у комунальних нарахуваннях "Полювання" на ухилянтів? На дорогах запускають мобільні блокпости – що це означає Нові критерії мобілізації: ТЦК оновлює списки призовників - під загрозою три категорії
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", українські зірки згадали, як святкували День Знань.