За даними прес-служби "ДТЕК Київські електромережі", а також Національної комісії, яка здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЭКУ), була розроблена нова процедура відключення за борги.

Згідно нової системи, оплата повинна вноситися споживачем не пізніше 20 числа наступного місяця, якщо договором не встановлено інший термін. Рахунок за послуги сплачується протягом 10 робочих днів з дня його отримання побутовим споживачем, 5-ти - непобутових. Або в інший термін, передбачений договором, але не пізніше 20 календарних днів після закінчення розрахункового періоду.

У той же час комунальні служби повинні повідомляти про заборгованості не пізніше, ніж за 10 робочих днів до можливого відключення електропостачання.

Для відновлення постачань необхідно погасити існуючу заборгованість, а також витрати на повторне підключення.

Популярні новини зараз
Валерій Жидков з "Квартал 95" виконав давню мрію харків'янки: "Поговорити наживо" Росіяни образилися на перемогу України на "Євробаченні", а Андрій Бєдняков опустив їх ще глибше: "П****и не брали участь" Бійці спецпідрозділу "Kraken" попросила харків'ян повільно збирати валізи додому: "Можемо сказати точно" Ірина Федишин показала найсильнішу зброю, яка здатна врятувати військових з "Азовсталі": "Віримо у чудо"
Показати ще

Як раніше повідомляв "Знай.иа", після підвищення прожиткового мінімуму для українців змінили і формулу розрахунку субсидій.

Нагадаємо, як писав "Знай.иа", национальный банк України очікує підвищення цін на природний газ до 2019 року на 25%.