Львівська журналістка Галина Роспопа збирається притягнути до відповідальності польського прикордонника, який її незаконно оштрафував і нахамив.

Вона наголошує, що офіційну скаргу безоплатну допоміг підготувати польський юрист.

"Я вже другий тиждень займаюсь питанням – як притягнути до відповідальності польського прикордонника, який незаконно оштрафував, нахамив і образив мене, як українку! Завдяки юристу Пшемиславу Лису-Маркевичу (до речі, він поляк) ми підготували ось таку скаргу – вона виписана на 4 сторінках, польською мовою, без допомоги – я точно сама цього не зробила б", - зазначила журналістка на своєму "Facebook".

"До речі, скаржусь я не на штраф навіть, а на образу честі і гідності", - наголосила Галина Роспопа.

Раніше вона розповіла, що власне трапилось на українсько-польському кордоні. Під час проходження черги поляк-прикордонник почав хамити журналістці та кричати на неї, вимагаючи пропустити мікроавтобус поза чергою. Коли вона відмовилась, прикордонник виписав їй штраф 200 злотих (близько 1430 грн).

Популярні новини зараз

Кличко заговорив про продовження карантину в Києві: визначили дату

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

Жінка отримала величезні рахунки за комуналку через свого кота

Леся Нікітюк навчилася "керувати" чоловічою гідністю без штанів: "Коли дуже сумно"

Показати ще

"На питання "за що?", відповідь – мовляв, я порушила правила дорожнього руху - а далі вслухайтесь!! - бо ви всі українці дістали, повідкривали кордони і ви вже думаєте, що можете робити, що хочете, повпускали вас у європу, курва, тільки грошима вас наказувати можна і закрив вікно!", - розповіла журналістка.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", раніше миколаївські журналісти показали, як дозволяє собі спілкуватись з журналістами голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко.