Американські підлітки запустили новий небезпечний флешмоб.

Суть полягає у вдиханні презервативів через ніс і витягуванні його через рот.

У мережі стають популярними відеоролики, де тінейджери вдихають латексні контрацептиви через ніс, а потім їх різко витягають через рот. Новий челлендж назвали "вдиханням кондомів" (Condom snorting challenge). Про це повідомив американський телеканал 12news.

Суть вірусних роликів полягає в різкому втягуванні контрацептиву через одну з ніздрів. Презерватив вдихають, поки він не опуститься нижче у носоглотці - тоді його можна витягнути пальцями з рота. Особливою майстерністю вважається виконання даного процесу без допомоги рук.

Популярні новини зараз

Андрій Задворний показав допитливу красуню, щоб скрасити самотність без Злати Огнєвіч: "Вчиться в школі..."

Українці знайшли двійника Кузьми Скрябіна, як дві краплі: "Так схожий, і зовнішнє і гумором"

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Відомо, що перше відео з подібним змістом з'явилося ще п'ять років тому, однак популярність цей "трюк" набрав тільки зараз і став головним сюжетом вірусних роликів.

Експерти відзначають, що кожен новий челендж, що розповсюджується серед підлітків, небезпечніше попереднього, тому що тінейджери готові на багато заради популярності в мережі.

Як раніше повідомляв "Знай.uа", суспільство стало настільки відкритим, що готове обговорювати найбезсоромнышу або неприємну тему. Але тема дитячої проституції поки під табу. Соціальні працівники скаржаться, що правоохоронні органи не реагують на випадки дитячої проституції або унаслідок недостатньої компетентності, або небажання втручатися.