Користувачів соцмережі зворушила одна незвичайна історія, пов’язана з картиною, яку написала відома художниця у Києві 1954 року.

Про дівчинку з полотна та її історію, якою захоплювався весь Радянський Союз розповів журналіст Олексій Біляков на сторінці в Facebook.

"Ця картинка була в шкільному підручнику, може, і зараз є. По ній писали твори. Мені вона подобалася: світла, радісна, чиста. Трохи італійська - з цим сонцем, арками, листям. І сексуальна, ясна річ. Тетяна Яблонська," Ранок ", 1954 рік. Зовсім недавно відкинувся Сталін, так що картина передала настрій епохи. Ніч пішла, дівчина-підліток схопилася, робить зарядку, вона щаслива, у неї попереду довгий прекрасний день. З вулиці доноситься бадьорий шум. Яблонська написала свою старшу дочку , Олену, їй тоді було 13. Писала в своїй київській квартирі ", - написав журналіст.

Після репродукцію "Ранку" надрукував "Вогник". По всій країні її вирізали з журналу і вішали на стіни.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: небезпека для родин воїнів ЗСУ, українці масово повертаються з-за кордону, а окупанти здаються в полон Після окупації росія почала анексію Маріуполя - у путіна висунули божевільний план Володимир Дантес показав, кому дарує квіти після розставання з Надею Дорофєєвою: "Хвилюючий момент" Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда"
Показати ще

Картина висіла і у казахського хлопчика Арсена, той буквально закохався в дівчину з косою. А коли виріс, Арсен Бейсембінов рушив до Москви і вступив до Строгановське училище. Там зав'язався роман з однокурсницею.

Олена також вступила до того ж училища. А вже за кілька років Олена Яблонська стала Бейсембіновою. У них народився син, який потім також став художником.

Користувачів мережі не залишив байдужим цей пост, вони почали активно обговорювати неймовірну історію.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", ірландська удожниця перетворює звичайне авокадо на витвір мистецтва.