На Донбасі терористи продовжують обстрілювати позиції українських військових мінометами, які згідно з Мінським домовленостями заборонені.

На луганському напрямку противник активізувався поблизу Кримського, Троїцького, Новолуганскоо і Зайцево, де вів вогонь з мінометів різних калібрів.

З гранатометів різних типів і великокаліберних кулеметів загарбники обстрілювали наших захисників у районі Луганської. Зі стрілецької зброї, включаючи кулемети, незаконні збройні формування порушували перемир'я неподалік Новоолександрівки і Станиці Луганської.

Популярні новини зараз
ПриватБанк закликає замінити картки: кому треба бігти до відділення Водоканали опинилися на межі зупинки: чи варто українцям хвилюватися Тарифи відпустять у "вільне плавання": які комунальні послуги подорожчають Долари та євро можуть забрати при обміні: українців суворо попередили
Показати ще

На донецькому напрямку ворог застосував 120-мм міномети навколо Широкіно на Приазов'ї.

Загалом, за минулу добу зафіксовано 10 прицільних обстрілів опорних пунктів Збройних Сил України. В результаті ворожого вогню поранення отримав один український захисник. Йому надали медичну допомогу.

Як повідомляв портал "Знай.uа" у зоні АТО в суботу, 17 лютого виявлено відсутність військовослужбовця. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.