Глава Департаменту управління майном Національної поліції Іван Наумов вирішив, по всій видимості, попросити свою тещу про допомогу: не встигає сам керувати. Так, Тетяна Зачиняєва, виключно з родинних почуттів, вирішила взяти на себе непосильну ношу і стала володаркою земельних ділянок під Києвом і Миколаєвом, люксової Maserati Levante і недостроєм, вартістю в скромні 500 000 доларів.За даними журналістів програми "Наші гроші", Зачиняєва володіє трьома земельними ділянками в цілому на 39 соток на березі Київського водосховища, придбаними в 2017 році. Ринкова вартість землі тут в середньому становить близько 2,5 тисячі доларів за сотку, а значить ціна ділянок повинна складати 97,5 тисяч доларів.На одній з цих ділянок зводиться приватний будинок.

Популярні новини зараз

Олена Кравець з "Кварталу 95" за мить з тигриці з напівоголеними грудьми перетворилася на дитину: "Ах яка"

Королева Єлизавета II не слухає лікарів. Вона пішла на хрестини онуків. Є перші фото після хвороби

"Гузнолизів достатньо...": українська медсестра розповіла про несправедливість, одні отримали - 10 тис. грн, а "улюбленці" 40 тис. грн

0,2 не вирок? У суді розповіли, в яких випадках українців не оштрафують за п'яне водіння

Показати ще


Відзначається, що по сусідству із Зачиняєвою знаходяться ділянки інших родичів правоохоронців, серед яких Володимир Вільгушинський, син судді ВСУ Михайла Вільгушинського; Жанна і Анастасія Рєпіни, дружина і донька Геннадія Рєпіна, екс-глави Департаменту оперативно-технічних заходів МВС та ін.Неподалік теща Наумова скупила ще 36 соток землі на березі Дніпра. Ділянки були придбані в різні роки. Ринкова ціна викуплених земель становить приблизно 90 тисяч доларів. Будинок на них, судячи з даних Google Maps, почали зводити в 2012 році.За оцінкою столичного архітектора Івана Пономаренка, вартість 5-поверхової "коробки" повинна становити близько 450 тисяч доларів.Сусідні з Зачиняєвою ділянки і будинки - також належать або орендовані правоохоронцями і чиновниками. Зокрема, минулого року саме в цьому елітному поселенні журналісти знайшли землю глави СБУ Василя Грицака і генерала часів Януковича, екс-глави МВС Київської області Костянтина Сапка.

Також у тещі Наумова знайшлися дві ділянки в селі Рибаківка Миколаївської області на березі Чорного моря.Так, згідно з декларацією в 2013 році вона придбала 40 соток, їхня загальна ринкова вартість повинна складати близько 40 тисяч доларів. У майновому реєстрі на цьому місці досі значиться будиночок на 40 кв.м., проте насправді тут уже закладено фундамент під велике будівництво.

Окрім того, Зачиняєва в лютому 2017 року стала власницею елітного авто Maserati Levante (2016 р.в.), це єдиний кросовер в лінійці люксового бренду. У офіційного дилера такі авто коштують від 3 млн гривень.

Авто Зачиняєва зараз виставлено на продаж за 90 тисяч доларів. Раніше на машині стояли такі ж номери "4444", що і на Volkswagen Touareg, записаному на її доньку - дружину Наумова Валентину.При цьому наголошується, що офіційні доходи Тетяни Зачиняєвої за останні п'ять років становлять 10,5 тисячі гривень. Згідно з даними ЄДРПОУ, Зачиняєва є співвласницею ряду приватних компаній, до недавнього часу аж п'яти. Разом з тим жодна з них, очевидно, не приносить значних доходів.

Журналісти також нагадують, що Іван Наумов до середини 2000-х працював в правоохоронних органах Донецька, пізніше перевівся до Києва, в 2012 році отримав посаду в Вінницькій області, пізніше повернувся у столицю - отримавши посаду глави Департаменту матеріального забезпечення МВС України, а нині Департаменту управління майном Нацполіціі України.З доходів Наумов декларує тільки зарплату: 12 тисяч на місяць в 2014 році, 18 тисяч в 2015 році, 38 тисяч у 2016 році. Дружина Наумова, згідно з його ж деклараціями за останні три роки - ніде не працює, єдиний дохід - разовий, 580 тисяч гривень від продажу автомобіля в 2015 році. Валентина Наумова числиться співвласницею декількох приватних компаній, проте ні від однієї з них прибуток не задекларовано.

Згідно з останньою декларацією Наумова, на його дружину було зареєстровано авто Volkswagen Touareg (2011) і мотоцикл Harley-Davidson Vrscf (2009) Зараз машину продано, замість неї придбано нову тієї ж моделі, але вже 2017 р.в. Таке авто в офіційного дилера коштує під 1,5 мільйона. Коментувати статки тещі Наумов відмовився, посилаючись на те, що вони не є його особистим.

Дивіться сюжет про чудо-тещу Івана Наумова


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як вміють шикувати українські судді.