Жодного порушення у деклараціях про майновий стан і доходи президента України Петра Порошенка за минулий і позаминулий роки не виявило Національне агентство з питань запобігання корупції.

Про це повідомила прес-служба відомства.

За даними НАЗК, глава держави виконав усі вимоги Закону України "Про запобігання корупції", заповнюючи та подаючи декларації.

Співробітники Агентства після ретельного ознайомлення підтвердили достовірність викладеної інформації, звіривши її з даними, отриманими з наявних джерел, та наголосили, що вони не знайшли конфлікту інтересів й ознак незаконного збагачення.

Вивчивши результати перевірки декларацій Порошенка, НАЗК на засіданні прийняло рішення про їх затвердження.

Популярні новини зараз
Індексація без відчутного ефекту: пенсіонери так і не відчули зростання виплат Хантавірус може прийти з гаража: українців попередили про небезпеку На картку знову прийде 6500 грн: уряд готує нові виплати перед зимою Нові правила вручення повісток не залишать шансів ухилитись
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", антикорупційне агентство потрапило у скандал, відмовившись перевіряти декларацію ректора КНУ ім. Шевченка Леоніда Губерського.