Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука заявив, що з Донбасу потрібно терміново переселяти людей через радіацію.

В інтерв'ю на "5 каналі" Тука повідомив про затоплення шахт та підвищення рівня води, що негативно вплине на рівень радіації. Люди не зможуть перебувати на цих територіях упродовж 10 років.

"Закони фізики однаково діють і на території України, і на території Сполучених Штатів, і будь-де. За результатами доповіді НАН щодо гуманітарної катастрофи, Донбас уже приречений, протягом десяти максимум років. Уже розпочаті такі процеси, які локалізувати неможливо", - зазначив заступник міністра.

Тука додав, що Донбас потрібно поступово звільняти від людей. За його словами, забруднення та радіація торкнуться також й Росії.

Зазначимо, що на підконтрольній Україні Луганщині вже визнали 88% резервних джерел питної води непридатними для використання.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Мішина збирається вчити українок життя за гроші: "У вас немає енергії"

Розлучена Соломія Вітвіцька втекла від депресії під камеру: шалена амазонка

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", користувачів соцмереж обурило повідомлення журналіста Остапа Дроздова, який назвав Донбас "антиукраїнською територією".