Мешканці прифронтового міста Костянтинівки, що у Донецькій області б'ють на сполох через екологічне лихо. На місцеве звалище масово звозять небезпечні відходи.

Про це пише "Politeka".

За словами місцевих мешканців, вони не знають, хто саме привозить відходи, проте зазначають, що це триває близько півроку, і це роблять незаконно. Нестерпний сморід розноситься всім містом.

Місце, куди зливають незрозуміл выдходи місцеві мешканці назвали "трикутником смерті".Люди неодноразово зверталися до місцевої влади, яка за увесь час не поворушила і пальцем. За словами чиновників, затримка виникла тому, що довго не могли знайти лабораторію, яка зробить аналіз проби ґрунту та повітря.

Популярні новини зараз

Олена Кравець з головною зіркою "Кварталу" переграла Роксолану - Туреччино, зустрічай

Очевидець розповів подробиці загибелі 28-річного українця у потязі Рахів-Київ : "Нічого не міг зробити"

Подружка Олени Кравець Ірина Сопонару оголила груди заради "Кварталу 95": "Домалювали?"

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

Показати ще

Після того, як результати аналізів будуть на руках міський голова звертатиметься до правоохоронців та прокуратури, щоб з'ясувати, хто чинить беззаконня.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", через несправність системи відкачування води, шахти на Донбасі затопила радіоактивна вода, яка скоро може потрапити у річки та навіть Чорне море.