Мешканці прифронтового міста Костянтинівки, що у Донецькій області б'ють на сполох через екологічне лихо. На місцеве звалище масово звозять небезпечні відходи.

Про це пише "Politeka".

За словами місцевих мешканців, вони не знають, хто саме привозить відходи, проте зазначають, що це триває близько півроку, і це роблять незаконно. Нестерпний сморід розноситься всім містом.

Місце, куди зливають незрозуміл выдходи місцеві мешканці назвали "трикутником смерті".



Люди неодноразово зверталися до місцевої влади, яка за увесь час не поворушила і пальцем. За словами чиновників, затримка виникла тому, що довго не могли знайти лабораторію, яка зробить аналіз проби ґрунту та повітря.

Популярні новини зараз
Запис у трудовій книжці не гарантує стажу: українці залишаються без пенсій після довгих років роботи Українців позбавляють прописки через ТЦК: що треба перевірити "Ощадбанк" попередив пенсіонерів: що буде з картками та виплатами Син дніпровського кримінального авторитета "Наріка" Єрмак Петровський відкрив стрілянину: у постраждалого 8 поранень
Показати ще

Після того, як результати аналізів будуть на руках міський голова звертатиметься до правоохоронців та прокуратури, щоб з'ясувати, хто чинить беззаконня.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", через несправність системи відкачування води, шахти на Донбасі затопила радіоактивна вода, яка скоро може потрапити у річки та навіть Чорне море.