Українські заробітчани останнім часом все частіше стикаються з проблемою депортації. Наших людей масово женуть з Європи.

Про це повідомляє Politeka.

У соцмережах користувачі пишуть, що почастішали випадки з простроченими візами і тому людей розвертають на кордонах.

"Вчора ВСІ хто летіли з Бергамо до України з простроченими візами отримали депортацію. Я летіла і бачила все на власні очі. Не говорю що так є завжди бо не знаю. Написала щоб люди були готові і наперед робили білі паспорт", – йдеться в повідомленні на стронці спільноти "Українці в Італії".

Популярні новини зараз
Вартість солі та цукру поповзла вгору: відомі супермаркети оновили ціни та українці випали в осад США вдарять по росії у відповідь на застосування ядерної зброї: Зеленський заочно "поховав" диктатора Таємницю Валерія Залужного та Дмитра "Ореста" Козацького з "Азовсталі" розкрили: "Не могли оминути" Українцям нададуть грошову допомогу у розмірі 10 пенсій: хто отримає
Показати ще

Зазначимо, цей пост здійняв бурю коментарів.

"Шкода бідних людей. Як можуть, так і дають собі раду», «Якщо це правда, то бідні наші люди", – пишуть у мережі.

Також повідомляють, що подібне відбувається не лише в Італії.

"Мого родича в тому році поляки заборонили в’їзд на рік. За те, що прострочив польську візу. Працював у Польщі. До штампу в паспорті йому додали листок в якому було вказано причину", – пишуть в соцмережі.

Разом з тим багато людей не можуть у це повірити

"Я вчора летіла з Риму на Львів, були жінки з простроченими візами, і всіх пропустили без проблем",

"Люди, ви б своїх знайомих, кому в Бергамо вчора депорти ставили, попросили краще скинути фото цих "депортів" я поясню, що це там таке їм наробили. Може це просто штамп виїзду",

"Я не вірю , що до справи візьмуться серйозно, бо це по їх кишені теж вдарить. Нелегали справа двох сторін, як самого нелегала, так і його роботодавця , тому не вірю в масові депортації",

"Люди сильно путають депортацію зі штампом де вказано, що ти протермінував візу – overstaer. Такі позначки ставлять давно і часто", – зазначають у мережі.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", у Європі планують масово відправляти додому мігрантів, під загрозою опинилися і українці. Про це заговорили в Італії. Наразі в італійському МЗС одним з пріоритетних завдань стало питаня виселення нелегальних мігрантів.