Кричущий інцидент стався у Яворові Львівської області. Там старшина жорстоко побив солдата. У результаті хлопець втратив селезінку. Справу розслідує військова прокуратура.

Інцидент стався у військовій частині А2943. Про це повідомляє військовослужбовець 45-ї окремої артилерійської бригади Микола Закордонець.

За словами військовослужбовця, 27-річний солдат В'ячеслав Явний поклав голову на парту під час занять. Старшина Сергій Липянин вирішив, що це "кричуще порушення статуту" і кілька разів вдарив солдата в живіт.

Після побиття солдата знадобилася медична допомога і його направили в Новояворовскую райлікарні. Виявилося, що старшина завдав бійцеві настільки серйозні ушкодження, що тому довелося видалити селезінку.

Закордонець розповів, що старшина не раз применл фізичну силу щодо В'ячеслава Явного. Крім цього, Липянин постійно порушує службові повноваження. Багато вважають, що причиною тому є родинний зв'язок старшини з начальником штабу військової частини А2943.

Свідки жорстокого побиття Явного дали свідчення поліції і військовим правоохоронним органам. Старшині на даний момент загрожує до 10 років позбавлення волі.

Солдат Явний знаходиться на лікуванні у військово-медичному клінічному центрі Західного регіону.

Нагадаємо, ціла колона ще живих путінських відморозків увірвалася на Донбас.

Як повідомляв Знай.ua, експерт назвав 6 умов для перемоги України над Росією. "У складі кожної бойової бригади було б розумно визначити одного-двох командирів батальйонів, які володіють реальним авторитетом".

Також Знай.иа писав, що кримську активістку прийшла заарештовувати ціла армія путінських шакалів.