Кричущий інцидент стався у Яворові Львівської області. Там старшина жорстоко побив солдата. У результаті хлопець втратив селезінку. Справу розслідує військова прокуратура.

Інцидент стався у військовій частині А2943. Про це повідомляє військовослужбовець 45-ї окремої артилерійської бригади Микола Закордонець.

За словами військовослужбовця, 27-річний солдат В'ячеслав Явний поклав голову на парту під час занять. Старшина Сергій Липянин вирішив, що це "кричуще порушення статуту" і кілька разів вдарив солдата в живіт.

Після побиття солдата знадобилася медична допомога і його направили в Новояворовскую райлікарні. Виявилося, що старшина завдав бійцеві настільки серйозні ушкодження, що тому довелося видалити селезінку.

Популярні новини зараз

Українці переходять на літній час: коли, як і що доведеться витерпіти людським нервам

Леся Нікітюк влаштувала вечірку з двома чоловіками відразу: на столі текіла і борщ

Осадча в білому засвітила пружні кульки: поки Горбунов в няньках

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Показати ще

Закордонець розповів, що старшина не раз применл фізичну силу щодо В'ячеслава Явного. Крім цього, Липянин постійно порушує службові повноваження. Багато вважають, що причиною тому є родинний зв'язок старшини з начальником штабу військової частини А2943.

Свідки жорстокого побиття Явного дали свідчення поліції і військовим правоохоронним органам. Старшині на даний момент загрожує до 10 років позбавлення волі.

Солдат Явний знаходиться на лікуванні у військово-медичному клінічному центрі Західного регіону.

Нагадаємо, ціла колона ще живих путінських відморозків увірвалася на Донбас.

Як повідомляв Знай.ua, експерт назвав 6 умов для перемоги України над Росією. "У складі кожної бойової бригади було б розумно визначити одного-двох командирів батальйонів, які володіють реальним авторитетом".

Також Знай.иа писав, що кримську активістку прийшла заарештовувати ціла армія путінських шакалів.