Президент Одеського міжнародного кінофестивалю Вікторія Тігіпко обурила соціальні мережі, назвавши збройне протистояння на Донбасі "громадянською війною".

Про це вона заявила під час прес-конференції 21 червня.

Тігіпко пояснила, що чимало іноземних знаменитостей бояться приїжджати в Україну через те, що агенти лякають їх війною.

"Це люди, навколо яких - величезний бар'єр агентів, і для них - проста річ: тобто у нас країна, в якій там є всередині громадянська війна, у нас невирішений конфлікт. Тому, на жаль, вони після цього навіть не розмовляють. Тому потрібно просто набратися терпіння. І розуміти, що, привозячи 300 іноземців до країни, де громадянська війна, це дуже серйозна перемога всієї команди кінофестивалю", - зазначила президент ОМКФ.

Популярні новини зараз

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

75-річна мати Наташі Корольової знайшла дивну заміну сексу: це треба нюхати

Михайло Поплавський проміняв студенток на сарай з коровами: "тусив" усі вихідні

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Показати ще

Тігіпко не на жарт розгнівала українців. Одеські радикали пообіцяли зірвати фестиваль, після чого дружина політика вирішила відповісти на нападки. Свою помилку вона пояснила тим, що просто цитувала слова зарубіжних колег.

"Хочу роз'яснити непорозуміння, яке виникло в ході сьогоднішньої прес-конференції. Розповідаючи про складнощі запрошення іноземних зірок і кінопрофесіоналів, я відзначила, що основна перешкода полягає в тому, що вони та їх агенти сумніваються у своїй безпеці. Однак мої слова були витлумачені поза контекстом . Я особливо підкреслю свою позицію: Україна піддалася агресії з боку Росії, через що на Сході України вже більше трьох років триває відкритий збройний конфлікт. Але ми маємо розуміти, що західні гості отримують інформацію про ситуацію з різних джерел - з медіа, із соцмереж, спілкуючись зі знайомими або рідше - представниками посольств. Іноді ця інформація дуже суперечлива. Зарубіжні колеги у спілкуванні з нами транслюють безліч понять: війна, збройний конфлікт, громадянські зіткнення, антитерористична операція. По суті, я процитувала те, що ми чуємо від них усі ці роки", - написала Тігіпко на сторінці у Facebook.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", українців вперше в історії нагородили на фестивалі у Каннах.