У столиці пройшов триденний фестиваль TATOO COLLECTION-2017. За ці дні більше тисячі людей змогли зробити собі нові малюнки на тілі. При цьому, як відзначають організатори, жоден з ескізів ні був продубльований.

«У цьому році ми прийняли 300 майстрів! Крім учасників з України, є хлопці з інших країн: Росії, Данії, Німеччині, Австрії, Ірландії, Нідерландів, Великобританії та Португалії, - повідомив Знай.ua засновник фестивалю Віктор Карпенко.- До речі, хочеться відзначити, що українські майстри визнані в Європі і США найбільш креативними та професійними в напрямку реалізму».

У цьому році на території фестивалю стояв секретний куб, куди просунувши руку, можна було безкоштовно отримати татуювання, не знаючи який малюнок буде на виході. Жива черга на такий «атракціон» випаровувалася з відкриття і до пізнього вечора.

Для любителів старої школи деякі майстри набивали малюнки без машинки. Саме такий спосіб вибрав начальник управління патрульної поліції Києва Юрій Зозуля, який вже другий рік поспіль робить собі татуювання на цьому фестивалі.

Найбільший інтерес у відвідувачів свята тату, викликав конкурс глядацьких симпатій. За допомогою оплесків і криків, глядачі вибрали трьох дівчат, татуювання яких їм сподобалися найбільше. Учасниці намагалися справити враження як могли, одна з них навіть станцювала на сцені тверк, чим викликала невимовне захоплення у чоловічої частини публіки.

Популярні новини зараз

Ірину Білик рознесло на "Осколки": "Зустрів і покохав"

Під Львовом троє чоловіків скоїли звіряче вбивство – рушниці в руках і трупи в багажнику

Ані Лорак зробила це і купається в променях щастя, Каменських не стримала слів: "Страждаємо..."

Андрій Данилко зустрічається з власною "мамою", фанати в ауті: "Ходок по бабусям"

Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua, українські зірки не люблять тату в інтимних зонах.