Дурна худоба: соцмережі потішаються над ходою російських даїшників

поділитись
Соцмережі вразило, подібне може відбуватися в сучасному світі

У Росії співробітники ДПС вийшли на хресний хід в рамках акції, присвяченій пам'яті жертв аварій на дорогах. У Краснодарі вони пройшлися з іконами по небезпечній ділянці однієї з трас в супроводі свого керівництва і священиків, щоб так зменшити кількість аварій на дорогах.

У мережі хода даїшників викликала хвилю насмішок. Колону співробітників ДПС навіть супроводжувала пересувна дзвіниця, встановлена ​​на машині. Заходи провели по всьому Краснодарському краю РФ.

В мережі пишуть, що в США Tesla представила нові концепти електромобілів, а в Росії надумали провести хресний хід проти ДТП. Інші пишуть, що цей захід більше нагадує якийсь жарт і констатують, що країна повністю збожеволіла.

"Тут я бачу тільки два варіанти. 1 - це тупий погонний худобу, дурна і, яка не усвідомлює ступінь пи*** ця. 2 - вони усвідомлюють, але терплять заради зірок, бабла та іпотеки. Проходячи з ходою вони пи*** ть від злості від затриманих, до близьких, переконуючи себе, що не терпили", - прокоментували ходу в мережі.

Хтось написав, що в Росії чого тільки не придумають, аби не працювати. Соцмережі завмерли в очікуванні нової хресної ходи, тепер уже проти небезпечних хвороб.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, суворі співробітники ДІБДР Москви втомилися боротися з постійними аваріями, тому зважилися влаштувати молебень в церкві.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
росія, хресна хода, аварія, даїшники
Вибір редакції, Попкорн
25.05.2018
У центрі столиці іноземцям пропонують купити Леніна "задешево"
0
0
05:17 26.05.2018
Вона знову стрімко змінює свій курс
0
0
02:00 26.05.2018
У поліції заявили, що розслідування буде проведено відкрито і прозоро
0
0
00:32 26.05.2018