Росія не перестає дивувати своєю "духовністю". Тепер в країні придумали як боротися з високою аварійністю на дорогах за допомогою ікон і священиків. У Краснодарському краї співробітники ДІБДР пройшли хресним ходом по небезпечній ділянці траси Темрюк - Краснодар.

Про це повідомляють російські ЗМІ. Хресний хід приурочили до Всесвітнього дня пам'яті жертв ДТП. Він супроводжувався дзвоном пересувної дзвіниці.

На хід зібралися місцеве керівництво правоохоронних органів і безліч священиків. Колону очолив настоятель храму преподобного Сергія Радонезького. Всього хода налічувала майже 100 чоловік.

Хресний хід пройшовся не тільки по одній небезпечній ділянці траси. Заходи провели масово по всьому Краснодарському краю.

Раніше співробітники ДІБДР Москви також вирішили влаштувати молебень в церкві, втомившись боротися з постійними аваріями на дорогах.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, кримчани щороку з жахом очікують традиційну осінню хду з Топловського монастиря в Феодосію. У ці дні дороги на півострові паралізує багатотисячна колона віруючих. Черговий хресний хід в окупованому Криму спровокував затор на "федеральній" трасі Сімферополь-Керч.